Okrem iných, nedávno vyšla na povrch aj ďalšia konverzácia, ktorá mala byť medzi obžalovaným Marianom Kočnerom a jeho veľmi dobrou kamarátkou Miriam Hatinovou. Dvojica spolu riešila všetky témy. Spoločenské, politické, ale často si podľa prepisu robili žarty aj z mnohých našich celebrít.

Schytala to aj partnerka Borisa Kollára Andrea Heringhová. Brunetka sa rada pýši luxusom, ktorým sa obklopuje, ale je to len naoko?

Heringhovú si všimla Miriam na palube lietadla a ihneď sa na chate Kočner – Hatinová spustila zábava. Zatiaľ čo ona sedela vo vyššej triede medzi majetnými pasažiermi, Heringhová sa tlačila v ekonomickej triede, ktorá je podstatne lacnejšia: „Heringhová- chicken. Pallová s frajerom businees,“ píšu si. Aj keď sa Boris Kollár rád oháňa slovami, že na svojich ženách nešetrí, v tomto prípade sa za letenky po vačku nebuchol. Andrea Heringhová si musela na leteckej trase vystačiť s plastovými pohármi a príborom.

Heringhová nabrala odvahu, zhodila šaty a odhalila bruško pre pánsky časopis.
Zdroj: Matej Jankovič

Podobné posmešky si písali aj o bývalej moderátorke Kristíne Kormúthovej. Konverzácia navodzuje pocit, že moderátorka mala s Kočnerom kamarátsky vzťah, čo sa žene jeho života Miriam Hatinovej nepáčilo. Jej priazeň nechcel Kočner stratiť, a tak dal Hatinovej jasne najavo, čo si o podobných fanúšičkách myslí: „A potom by som ju posypal sódabikarbónou.“

Kristína Kormúthová
Zdroj: Emil Vaško

Ich slová na adresu Heringhovej a Kormúthovej nájdete v galérii.

Prečítajte si tiež: