Pozrite si aj FOTO GALÉRIU: Paulini ako plejboj 80. rokov a prehliadka jeho frajeriek

Jozef Paulini bol veľkou hviezdou osemdesiatych rokov, keď účinkoval v skupine Modus, kde vedľa Ivony Novotnej naspieval množstvo hitov, ktoré komponoval Janko Lehotský. Roberta, Keď sa raz oči dohodnú, Skús, či Snívaj lietaj bež a skáč boli len niektoré z nich.

Po odchode z Modusu sa z branže úplne nevytratil. Občas si pri rôznych príležitostiach zaspieval s kapelou, no média ho prezentovali zväčša len ako frajera Eriky Judínyovej, Marcely Molnárovej či Mariky Sorosovej, ktorá zároveň randila s Karlom Gottom.

Nad chorobou mávol rukou

Stretávali sme ho často na najrôznejších party, z ktorých odchádzal v dobrej nálade a zvyčajne ako posledný. O tom, že ho trápia zdravotné problémy, vedel málokto. Nepriamo sa s ťažkosťami zdôveril dvornému textárovi Modusu, Kamilovi Peterajovi.

„Vedel som, že ho niečo trápi, ale netušil som, že je to tak vážne. Keď som sa ho pýtal viac, mávol nad tým rukou. Nechcel to ďalej rozvíjať. Je mi to tak ľúto. Bol to veľmi príjemný, zábavný a vzdelaný človek. A, samozrejme dobrý spevák. Mal som ho naozaj rád, “ hlesol Peteraj.

S faktom, že je s ním zle, sa Jozef len pred pár dňami zdôveril bývalke speváčke Marcelle Molnárovej. Nepríjemná správa ju zastihla na vystúpení. "Drahý Jozef Paulini, lúčim sa s tebou a nemôžem v tichu, lebo pracujem. I tak moja duša cíti, že odchádzaš vdiaľ. Hovorili sme o tom pred dvoma týždňami. Na náš hodinový rozhovor nikdy nezabudnem, ani na to, čo sme spolu prežili. Naše hlboké priateľstvo, ktoré bolo nad všetkými vzťahmi, nám dávalo porozumenie a zmierenie so životom. Ach, nájdi pokoj v objatí tvojho ocka a mamy. Budem pamätať, neboj. Trocha tvoja Rybka," odkázala mu Marcella.

Pozrite si aj FOTO GALÉRIU: Paulíni ako plejboj 80. rokov