Tip na článok
Obvinená Alena Zsuzsová.

Zsuzsová svojho ex mala označiť za objednávateľa vraždy: On si užíva „po boku“známych politikov

Zimné radovánky na Donovaloch.

Galéria k článku (18 fotografií )
Expriateľ Aleny Zsuzsovej Marián Markovič  na obvinenia svoje ex kašle. Nedávno si užíval na Donovaloch, kde pokojne mohol stretnúť aj známych politikov, ktorí tam majú domy.
Expriateľ Aleny Zsuzsovej Marián Markovič alias ampulka si nedávno užíval na Donovaloch.
Expriateľ Aleny Zsuzsovej Marián Markovič alias ampulka si nedávno užíval na Donovaloch.

Alena Zsuzsová (44), ktorá je obvinená z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka (†27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej (†27), každým dňom do kauzy vťahuje nové zvučné mená, s ktorými vraj bola brunetka v kontakte. Písala si s mnohými politikmi, medzi ktorými sa objavilo meno Borisa Kollára, Juraja Drobu  či maznáka Martina Glváča. Za objednávateľa však  mala označiť po svojom zatknutí kdekoho, vrátane svojho expriateľa Mariána Markoviča alias Ampulku, s ktorým má dcéru a ktorý sa teraz o ňu stará.

Ten si však z jej rečí zjavne ťažkú hlavu nerobí a život si ďalej naplno užíva po boku svojej snúbenice Sabiny. Koncom januára sa dvojica vybrala za zimnými radovánkami na Donovaly, kde má zadržaný Marián Kočner, ktorý sa so Zsuzsovou priatelí, hneď dva hotely. Nehnuteľnosť tam však paradoxne vlastnia aj politici, s ktorými si Ampulkova expartnerka svojho času písala. Na Donovaloch môžete pravidelne stretnúť Borisa Kollára a Martina Glváča, ktorí tam majú apartmán. Z bývalých politikov vlastní v zimnom stredisku dom aj Ján Počiatek. Kto vie, či páni náhodou na svahu či v bare na seba nenarazili... Mali by sa zjavne o čom rozprávať.

Fotografie nájdete v našej galérii.

Prečítajte si tiež:

 

VIDEO Plus 7 Dní