Zdá sa, že to bolo len nedávno, čo prišla na svet, no dcéra Moniky Bagáovej oslávila už druhé narodeniny. Usmievavé dievčatko si získalo veľké sympatie a mnoho priaznivcov už v tomto útlom veku, a tak nečudo, že na party na jej narodeniny prišlo množstvo gratulantov.

Monika na sociálnu sieť napísala dcére krásne vyznanie. "Ruminka moja, neprajem si v živote nič viac, než to, aby si bola zdravá a šťastná. Si moja vysnívaná... Toto je pre teba.. Krásne narodeniny," zaželala dcére dojatá a šťastná mamina.

Rovnako jej blahoželanie na sociálnu sieť napísal aj jej otec: „Dnes má moja dcéra druhé narodeniny. Som nesmierne vďačný pánu Bohu takému zázraku, láske môjho života. Iba podľa jej vzhľadu som si uvedomil, ako veľmi môžete milovať. Teraz mám vo svojom živote jasný cieľ: urobiť všetko pre to, aby moja princezná bola šťastná a pyšná na mňa. Všetko najlepšie k narodeninám, moje malé šťastie.“

Pozrite FOTO z narodeninovej party malej Rumie!

Speváčka  okrem vyznania na sociálnej sieti dcére venovala aj krásnu pieseň s názvom Vysněná, v klipu ku ktorej účinkuje aj jej dcéra Rumia. Malá šikovnica aj spieva a tancuje. A hoci to vyzeralo, že Rumia oslávi narodeniny bez prítomnosti tatka Macha, ktorý sa opäť dlhšie zdržiavala v rodnom Uzbekistane, Mach kvôli narodeninám dcéry prišiel do Česka. Mať oboch rodičov spolu v takýto deň bol pre Rumiu ten najkrajší darček.