Kufre sú ich osudom, aspoň v poslednom období určite. Zuzana Belohorcová sa pred rokom spolu so svojou rodinou, manželom Vlastom a deťmi Salmou a Neviom presťahovali zo slnečného Miamai do Európy. Najprv si vybrali španielsku Marbellu, ale tamojšie počasie ich neohúrilo. Priveľa tam pršalo a na ich vkus tam bolo aj príliš chladno.

Zuzanin akčný manžel Vlasto nezaháľal a pre rodinu vyhliadol iné miesto ich pobytu, tentoraz vybral ostro Tenerife. Zuzana spočiatku preferovala bývanie na pevnine, a nie na ostrove, ale teraz je vcelku spokojná. Na Tenerife je podstatne lepšie počasie a aj s novým bývaním je tiež celkom spokojná. Chvíľu trvalo, kým si vyhliadli dom, ktorý sa im páči, ale teraz sa už pomaly zabývali.

Fanúšikom na sociálnej sieti ukázala výhľad z ich domu v radovej zástavbe, k videu pripísala, že takto sa chce zobúdzať a zaspávať každý deň. Zuzana s rodinou býva v prenajatom dome, ale nateraz im, zdá sa, celkom vyhovuje. Dom má tri poschodia, ku každému je terasa s výhľadom na more. Na spodnom poschodí je aj vyhrievaný bazén, kde rodina spolu relaxuje.

Zuzana Belohorcová ukázala nové bývanie, tak to vyzerá u nich doma!

V dome má každý svoje miesto, rodičia obývajú horné poschodie, vedľa nich je izba ich syna Nevia, dcéra Salma sa usídlila na prízemí. V dome je aj priestranná obývačka, ale aj dostatok miesta pre prípadných hostí. Len Zuzana zrejme ešte nestihla povybaľovať všetky kufre, ale ani nečudo, pri tom večnom sťahovaní...