Celé mesiace sme špekulovali, či aj naživo je  ako na Instagrame. Influencerka Zuzana Plačková (29) si minulý rok nechala drasticky vylepšiť tvár a odvtedy nám svoj obraz sprostredkovávala len virtuálne. Hoci zverejnila stovky svojich fotografií na sociálnej sieti, nebolo jasné, cez koľko filtrov ich prehnala a či realita nie je nakoniec uplne iná.

V sobotu večer sa však Plačková zjavila na galaprograme Social Awards Slovakia, ktorý vysielala v živom prenose TV DOMA. A - s menším nosom, vyplnenými lícami a väčšími perami - bola naozaj na nepoznanie. Vytunená Zuzana odovzdávala jednu z cien a  trocha pripomínala postavičku z kresleného seriálu Bol raz jeden život, obliekla si totiž priliehavý overal, ktorý dokonale kopíroval jej postavu.

Ako vyzerá Zuzana Plačková naživo, si pozrite v GALÉRII >>

Najvplyvnejšia slovenská influencerka sa dala vylepšiť v Kyjeve vlani na jeseň. Chcela sa pôvodne iba zbaviť druhej brady a upraviť nos, nakoniec podstúpila hneď niekoľko zásahov do tváre. Ukrajinský plastický chirurg Maxim Ivanchuk to zobral z hurta - zrekonštruoval jej nos, spriechodnil nosné prepážky, zbavil ju tuku v lícach, vytiahol okolie očí či vyplnil mimické vrásky.  Známej Slovenke tým ako keby vytvoril novú identitu. 

Prečítajte si tiež: