Úspech neznamená bohatstvo. Naša alpská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová (35) v marci 2018 ukončila športovú kariéru a o pár mesiacov sa prvýkrát stala mamou. Nesedí však iba doma pri ročnom synovi, ale neustále maká. Pendluje medzi dvoma krajinami - Francúzskom, kde žije s manželom, bývalým lyžiarskym trénerom Romainom a so synom Julom a stará sa tam o ich rodinnú reštauráciu, a Slovenskom, kde má ostatných príbuzných a ďalšie pracovné príležitosti. Ako sama prezradila, ani dobrý lyžiar nezarobí toľko, aby mohol do konca života sedieť s vyloženými nohami.

Popoluška

Pred rokom Veronika porodila vo francúzskom Annecy syna Jula. Meno dostal po otcovom najlepšom priateľovi, ktorý ako pilot helikoptéry zahynul pri tragickej havárii. Starostlivosť o Jula, ktorý má francúzske aj slovenské štátne občianstvo, jeho matke nedovoľuje chodiť do spoločnosti. Aj fanúšikovia Velez-Zuzulovú zväčša videli iba na svahu, zahalenú v kombinéze a v prilbe, a tak sa niet čo čudovať, že pred pár dňami, keď sa objavila v Bratislave na dobročinnej akcii Fashion Sparkling Charity Night, spôsobila rozruch. Prvýkrát sa ukázala v elegantnej dlhej róbe, čo vykoľajilo aj jej muža.

„Bolo to pre mňa niečo nové. My sa s manželom na takýchto akciách často nezúčastňujeme. Nikoho som tam nepoznala, ale bolo to pre dobrú vec, tak som prišla,“priznala Veronika Velez-Zuzulová pre PLUS 7 DNÍ. „Iba som vedela, že sa tam budem musieť obliecť inak, ako som zvyknutá. Organizátorka Gabika Drobová mi zabezpečila šaty, v ktorých som sa cítila dobre. Môj muž bol rád, že ma tak videl, pretože ma takto nevidí
každý deň.“

Pokračovanie na ďalšej strane...

Fotografie Veroniky Zuzulovej v róbe či zo súkromia nájdete v našej GALÉRII