Filmový svet je vo vytržení! Na obzore sa totiž nečakane a prekvapujúco zrodila nová hviezda. Úžas spôsobila nielen v Hollywoode, kde sú veru zvyknutí na kadečo, ale aj na rezervovaných Britských ostrovoch. Práve odtiaľ pochádza nesmrteľný, nebezpečný, neohrozený, nepremožiteľný, nebojácny, neodolateľný, a tak ďalej, hrdina, ktorého osud už takmer 60 rokov so zatajeným dychom sledujú stámilióny ľudí po celom svete. Lepšie povedané, divákov bažiacich po nových dobrodružstvách Jamesa Bonda.

Doteraz bolo natočených neuveriteľných 25 filmov o obľúbenom britskom tajnom agentovi s číslom 007. Ten posledný bude mať premiéru tento rok a hlavnej úlohy sa v ňom už piatykrát zhostil modrooký fešák Daniel Craig. Ako však povedal: Stačilo! Jamesa Bonda už nikdy hrať nebude! Svet zostal šokovaný.

Okamžite sa rozprúdila debata, kto by mohol Craiga nahradiť, keď tu zrazu... „Lámali sme si hlavu, kto bude ďalším Jamesom Bondom, lebo uznáte, túto úlohu nezvládne bárskto. Filmových krásavcov je síce množstvo, ale chceli sme niekoho nového, neokukaného, niekoho, kto má charakter a za sebou nejakú misiu, keď sme sčista-jasna narazili na obrázok sexi vyzerajúceho, no zároveň jemne pôsobiaceho muža s čarovnými jamkami na lícach. Po mravčom pátraní sa ukázalo, že je to slovenský premiér, o ktorom sme zistili, že sa odvážne postavil aj takému súperovi, ako bol Robert Fico. Svojou odvahou, umom a šarmom sa mu podarilo stať sa dokonca lídrom kandidátky! Nemohli sme preto konať ináč, len pánovi Pellegrinimu adresovať ponuku na stvárnenie Jamesa Bonda,“prezradili exkluzívne PLUS 7 DNÍ tvorcovia pripravovaného nového filmového spracovania osudov odvážneho agenta 007. Dodali, že teraz s napätím čakajú na výsledky blížiacich sa parlamentných volieb, pretože od toho sa bude odvíjať ďalšia spolupráca s Petrom Pellegrinim.

Slovenského premiéra podľa našich informácií ponuka filmárov milo prekvapila a je vraj rád, že si plody jeho práce všimli aj v týchto kruhoch. Hrať Jamesa Bonda by údajne bola pre neho pocta. „No ako sa vyjadril, prvoradé sú teraz voľby a blaho občanov. Až na základe ich rozhodnutia bude zvažovať svoje ďalšie kroky,“ priblížil nám myšlienkové pochody Petra Pellegriniho človek z jemu blízkeho prostredia.

Na záver prezradil aj pikantériu z vyjednávania medzi naším premiérom a filmovými tvorcami. Tí mali byť Pellegriniho osobnosťou očarení natoľko, že sú kvôli nemu ochotní urobiť aj významné ústupky. Napríklad pri výbere Bond girl. Vraj môže byť všetko úplne ináč, ak bude treba. Veď život je zmena a ani agent Bond nemusí byť furt sukničkár. Aby divákov trochu navnadili, prinútili Petra Pellegriniho zverejniť prvé upútavky.