Len nedávno sa predseda parlamentu pochválil novým členom rodiny, ktorému s matkou, bývalou plavkyňou Barborou Richterovou dali meno Aron. Kollár sa tak stal dvanásťnásobným otcom, čo v našich končinách skutočne nebýva obvyklé. Zdalo by sa, že si 56-ročný politik konečne dá pokoj. On to evidentne vidí inak, o čom sme pred pár dňami získali ďalší dôkaz.

Redaktor PLUS 7 DNÍ sa k nečakanému odhaleniu dopracoval úplnou náhodou. Do košickej nemocnice pôvodne zamieril, aby zmapoval hygienické štandardy na tamojšom pôrodníckom oddelení. Keď však uvidel šéfa Sme rodina, ako sa so spokojným úsmevom skláňa nad štvoricou novorodencov, hygiena musela počkať. „Malého Arona som nestihol privítať, tak som si teraz dal záležať, aby som túto vzácnu udalosť nepremeškal,“ vybehlo z neho, keď ho náš kolega zasypal množstvom otázok. Bez váhania priznal otcovstvo a s potmehúdskym žmurknutím dodal, že Marek Krajčí sa bude musieť veľmi snažiť, aby sa dopracoval aspoň k polovici jeho „zárezov“. Do podrobností sa mu veľmi nechcelo, prezradil len, že všetko sa zomlelo z dobroty jeho srdca. „Eržika musela utiecť pred zlými pomermi vo svojej krajine, tak som ju prichýlil. Nemal som žiadne postranné úmysly, ale noci sú dlhé a my sme v sebe našli zaľúbenie. Veď pozrite, odolali by ste?“ ukázal fotografiu peknej blondínky.

Matematika nám v kontexte s dĺžkou tehotenstva a krízou na Ukrajine nesedela, tak sme začali pátrať. Zistili sme, že dvadsaťročná Erzsébet Nagyová je síce utečenkyňa, ale z nápravnovýchovného zariadenia v maďarskom Miškovci, kam bola umiestnená pre majetkové podvody, výtržnosti a nemravné správanie na verejnosti. Zrejme predpo­kladala, že získa azyl a vplyvný politik ju aj finančne zabezpečí. Ten však len rozhadzuje rukami. „Viete, koľko stojí výchova šestnástich detí? Pravdepodobne vyhlásim osobný bankrot a budem sa uchádzať o pomoc štátu. Vrátane príspevkov v hmotnej núdzi a Igorovho prorodinného balíčka. No a hneď, ako decká trochu vyrastú, zapíšem ich na všetky možné krúžky, aby aj z toho padlo nejaké euro. Je čas, aby som sa začal správať zodpovedne!“

Ďalšie deti Borisa Kollára v GALÉRII

Keďže v tejto chvíli nie je celkom jasné, ako maďarská strana pobyt Erzsébet na Slovensku vyhodnotí, predseda parlamentu ráta s možnosťou, že sa vzdá všetkých funkcií a odíde na materskú dovolenku. „Bude to pre nás ťažká strata, ale rodina je na prvom mieste,“ odkázal mu Igor Matovič v blahoprajnej správe na Facebooku. Podľa našich informácií však hlava Obyčajných ľudí odmieta o silného spojenca prísť. Preto chce navrhnúť zmenu zákona tak, aby Kollár mohol naďalej pôsobiť v národnej rade na skrátený pracovný úväzok formou home officeu.