Fotostory

Lucy Boynton, si srdcom filmu Bohemian Rhapsody, uchmatla si si aj moje srdce – odkázal Rami Malek v ďakovnej reči na Oscaroch svojej priateľke. Rami hral v životopisnom filme frontmana skupiny Queen Freddieho Mercuryho a Lucy Freddieho životnú lásku Mary Austin. Láska z filmového plátna prerástla do skutočnosti.
Relax 5.3. 2019 10:00

Zrodila sa láska: Filmové páry, ktoré sa do seba zamilovali aj v skutočnosti

Lucy Boynton, si srdcom filmu Bohemian Rhapsody, uchmatla si si aj moje srdce – odkázal Rami Malek v ďakovnej reči na Oscaroch svojej priateľke. Rami hral v životopisnom filme frontmana skupiny Queen Freddieho Mercuryho a Lucy Freddieho životnú lásku Mary Austin. Láska z filmového plátna prerástla do skutočnosti. Nie sú jediným hereckým párom, ktorý nemusel pri natáčaní lásku predstierať. Vybrali sme tie dvojice, ktoré sú stále spolu.

Spomienkový pochod organizovaný opozičnými poslancami, ako pietna spomienka za zavraždeného investigatívneho novinára  Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej. Ľudia kládli kahance pred budovou Úradu Vlády SR, kam sa spomienkový pochod presunul z námestia SNP
Kauzy 21.2. 2019 14:00

Guľka pre demokraciu: Časová os udalostí od popravy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej na FOTO!

Pred rokom brutálne zavraždili investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu, archeologičku Martinu Kušnírovú. V ich vlastnom dome vo Veľkej Mači strelili Jána do hrude, Martinu do hlavy a pomyselnou guľkou trafili aj našu demokraciu. Dvojnásobná vražda nenechala Slovensko chladným. Za následok mala turbulentný rok mnohých zmien a nechutných odhalení. Prípad, ale stále nie je na konci.

Video obsah