Najnovšie články

Aktualizuj
NOVÝ ŽIVOT: Patrik Kontína je šťastný, keď uprostred konfliktu alebo katastrofy, kde ľudia umierajú, môže pomôcť priviesť na svet bábätko.
V Oteckoch si zahrala postavu Emy, ktorá sa zapáči svojmu šéfovi.
„Samoúčelné použitie sexu a erotiky môžu ľudia odmietať,“ upozorňuje známy marketér Pavol Minár.
Na snímke sprava premiér SR Igor Matovič (OĽaNO), minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok (nominant SaS) a minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO) prichádzajú na 32. schôdzu vlády SR v stredu 12. augusta 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann
PARIS JE MUŽ! Zaujala ho koketnica, ktorá je prerobená na nepoznanie. V nohavičkách však skrýva prekvapenie.
Provokuje aj po rokoch: Zlatan Ibrahimovič vytiahol opäť svoje „nožničky“
Generálny riaditeľ Slovenskej pošty Martin Ľupták počas tlačovej konferencie na tému Nové obstaranie technickej a strážnej služby pre Slovenskú poštu 10. augusta 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Pavol Zachar
Umenie, láska k životu, farbám aj cestovaniu na návštevníka dýcha v modernom dome s ateliérom a obytnými priestormi na každom kroku.
FOLKLÓR Predseda ĽSNS klasicky s ľudovými muzikantmi.
HRÁ NA CITY VOLIČOM Dal sa odfotiť so synom prikrytým straníckym tričkom.
ODCESTOVAL K MORU Pochválil sa, že synovi tam zmizli dýchacie problémy.
Kandidátka prezidentských volieb v Bielorusku Svitlana Cichanovská reaguje počas tlačovej konferencie v Minsku po prezidentských voľbách v Bielorusku v pondelok 10. augusta 2020. Cichanovská, hlavná súperka opätovne zvoleného bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka, v pondelok odmietla výsledky nedeľňajších volieb, ktoré preukázali Lukašenkovo drvivé víťazstvo, a vyzvala, aby vláda odovzdala moc opozícii.
Video obsah