Slovenská mafia

Ondrej Žemba: Je považovaný za mafiánskeho bosa Popradu. Región mal prevziať v čase, keď bol Milan Reichel na úteku.
Domov 5.9. 2017 8:00

VIDEO: EXKLUZÍVNY ROZHOVOR O SLOVENSKEJ MAFII: Muž označovaný za mafiánskeho bosa Ondrej Žemba prehovoril aj o Borisovi Kollárovi

Ešte nikdy verejne nevystúpil, teraz však nastal zlom! Na pobreží Jadranského mora hovoril o megabiznise, slovenskej mafii, objednávke jeho vraždy aj o známom politikovi, ktorý mal podľa jeho slov blízko k obávanému bosovi slovenského podsvetia. Ondrej Žemba označovaný za bosa mafie, odpovedal na otázky reportéra týždenníka PLUS 7 DNÍ Ivana Mega. 

ŠOK NA SÚDE S MAFIÁNMI: Člen vražedného komanda sýkorovcov odmietol  slobodu

ŠOK NA SÚDE S MAFIÁNMI: Člen vražedného komanda sýkorovcov odmietol slobodu

Na Krajskom súde v Banskej Bystrici dnes rozhodovali o prepustení dvoch vysokopostavených mafiánov. Za mrežami sa nepáči hlavne najvyššiemu bosovi sýkorovcov Róbertovi Lališovi. No pred sudcu okrem neho priviedli aj Ivana Cupper, ktorý mal stáť na čele záhorackej vetvy tohto najväčšieho gangu v histórii Slovenska. A práve druhý menovaný spôsobil v súdnej sieni poriadny rozruch.

MAFIÁNSKI BRATIA SALINGEROVCI: Bieleho koňa zabili sekerou
Domov 7.8. 2017 8:00

MAFIÁNSKI BRATIA SALINGEROVCI: Bieleho koňa zabili sekerou

František a Pavol Salingerovci ovládli po likvidácii Milana Holáňa alias Gorilu regón Žiliny. Malému Ferovi, ako bosa Františka Salingera volali, pripisovali viac ako desať vrážd. Paradoxom je, že títo mafiánski bratia obaja žijú a môžete ich dokonca stretnúť v uliciach Žiliny.

MAFIÁNSKI BRATIA ADAMČOVCI: Vlastnú matku zamkol do chladničky
Domov 2.8. 2017 8:00

MAFIÁNSKI BRATIA ADAMČOVCI: Vlastnú matku zamkol do chladničky

Žilinský súd pred pár dňami potvrdil dlhoročný trest pre brata šéfa zločineckého gangu adamčovcov Erika. Mafiánsky bos Branislav Adamčo si už za vraždy odpykáva doživotie. Obávaní zabijaci z východného Slovenska sú tak prvou mafiánskou bratskou dvojicou, ktorá skončila s výnimočnými trestami.

Video obsah