Tip na článok
Alla Pugačevová a Maxim Galkin

Alla Pugačevová si neoddýchne ani na Cypre. Ruské média mapujú každý jej krok

Slávna niektorých celebrít za hranicami zhasne skôr než sieť domáceho mobilného operátora, iné sa tešia popularite aj vo svete. A nielen tie americké.

Galéria k článku (5 fotografií )
Roky na výslní
Roky na výslní
Roky na výslní

Má 69 rokov, zlé jazyky tvrdia, že už na nej nič nie je pôvodné, aktívnej speváckej kariéry sa vzdala a vystupuje len zriedkavo, ale počuť o nej stále. A už nielen v súvislosti s tým, že má piateho, v súčasnosti o 27 rokov mladšieho manžela Maxima Galkina, a že ich spoločné päťročné dvojčatá Garriho a Lisu im vynosila náhradná matka v Spojených štátoch.

Pugačevová, Galkin a ich dvojčatá
Pugačevová, Galkin a ich dvojčatá
Internet

Národnej umelkyni Sovietskeho zväzu a nositeľke Štátnej ceny Ruskej federácie stačí zájsť na prehliadku novej kolekcie šiat a je takmer v každom ruskom médiu. Zaujímavé je všetko - čo si o kom myslí, čo má na sebe, či jej pribudla vráska alebo naopak, či jej zázračne zmizla.

Spoznali by ste ju?
Spoznali by ste ju?
Internet

Samozrejme, že podobného druhu bolo aj spravodajstvo z Cypru, ktoré sa objavilo napríklad na ruských internetových stránkach smi2.ru či news.ramlber.ru. Dozvedeli sme sa, že sa jej nedarí schudnúť a že na vine sú zrejme lieky proti cukrovke. Preto spolu s manželom dbajú počas dovolenky na zdravú výživu a tvrdia, že najlepšie sú - sardinky.

Na módnej prehliadke
Na módnej prehliadke
Internet

Hoci si my Allu Pugačevovú stále predstavujeme v onom župane, ako sa hovorilo po jej vystúpení na Bratislavskej lýre 1983, kde zaspievala šláger Milión purpurových ruží, časy sa zmenili. Väčšiu hviezdu ako je ona v ruskom showbiznise zrejme nenájdete. A na výslní sa drží celé desaťročia.

VIDEO Plus 7 Dní