V boho štýle sa fantázii medze nekladú, preto sa môžete pri mixovaní outfitu vyblázniť. Originálne pôsobia kontrastné materiály, ktoré môžete kreatívne vrstviť. Nádherný súlad dosiahnete mixom lesklého saténu, na ktorom vyniknú pestré farby aj vzory, so štruktúrovaným háčkovaním pre šik detail. Využijete tak aj viacero letných kúskov naraz. Pohrajte sa s kombináciou materiálov a vôbec sa nebojte extravagantnejších variantov. Jedným z nich je úplet, ktorý je skôr výsadou jesene. Pri vrstvení funguje naozaj skvele.

Farby

Neodmysliteľne patria k bohémsku štýlu. Mixujte ich tón v tóne a budete pôsobiť perfektne zladene. Look dotvorte už len jednoduchými minimalistickými kúskami, ktoré umožnia vzoru vyniknúť. Zamerajte sa na výber jedného farebne dominantného kúska, na ktorom postavíte svoj outfit. Stávkou na istotu sú pohodlné maxišaty, na ktorých vďaka veľkej ploche rafinovane vynikne vzor. Nezabudnite na žiarivé farby.

Ženskosť

Ukážte ženské krivky, ktoré budú dominovať aj v neutrálnych odtieňoch. Kľúčom bude v tomto prípade strih. Pokojne vystavte na obdiv nohy v krátkych šortkách či jemne odhaľte pokožku v blúzke s transparentným čipkovaným detailom. Výrazné doplnky ako šatka či slamený košík dotvoria letné ladenie prakticky aj štýlovo.