Móda nie sú len jednotlivé kúsky oblečenia, ale aj doplnky. Teraz nehovoríme o kabelkách či šperkoch. Čoraz obľúbenejšími sa stávajú rôzne kovy a lesklé kamienky v nadýchaných vlnách, prípadne jemná spona v štýlovom drdole. S trendy ozdobami vo vlasoch trafíte do čierneho. Budú vám slúžiť nielen na dekoráciu, ale vďaka nim pohodlne a rýchlo vlasy skrotíte a vytvoríte účes. Luxusne zdobené šperky do vlasov sú originálnym výrobkom pre každú ženu. Čelenky, gumičky a iné šperky nie sú len pre malé dievčatká, tieto šperky môžu nosiť ženy všetkých vekových kategórií.

Perly

Do módy opäť prichádzajú perličky. Tie môžeme vidieť ako ozdoby na oblečení a presúvajú sa aj do doplnkov. Ak si dáte len jemný tenký náhrdelník, môžete k nemu pridať výraznejší šperk do vlasov. V obchodoch nájdete rôzne perličkové spony alebo čelenky. Dodržiavajte pri nich len jedno pravidlo. Držte sa odtieňov bielej. Zameniť ich môžete maximálne za čierne.

Luxusná zlatá

Pri úprave účesov sa väčšinou využívajú spony s metalickým sfarbením. Tento rok spomedzi nich vyniká zlatá, ktorá začína výrazne dominovať. Vytvárajú sa z nej aj rozmernejšie ozdoby, napríklad v tvare kvetov, ktoré dodávajú vlasom jedinečnosť. Zároveň skvele ladí s odtieňmi hnedej, takže vďaka nej istotne neurobíte krok vedľa. V blond vlasoch výborne vynikne strieborný šperk, ktorých je v obchodoch neúrekom, a mnohé určite často váhate, po ktorom siahnuť. Voľba je len na vás.

Saténové šatky a stuhy

Väčšina vlasových doplnkov je určená na slávnostné príležitosti. Saténové šatky však vytvárajú tú výnimku, že ich môžete použiť pri každodennom nosení. Tento doplnok sa zároveň stáva vaším skvelým pomocníkom. Ak nemáte čas na úpravu účesu, dokáže toho veľa zamaskovať a vlasy budú napriek tomu vyzerať skvele. Taktiež ním prekryjete problémy s jemnými a riedkymi vlasmi, pretože od nich odpútate pozornosť na tento zaujímavý detail.

Počas leta sa hodí ženám romantický štýl. Ten dosiahnete s čipkou, ktorú môžete pri tvorbe účesov využiť na niekoľko spôsobov. Najjednoduchšie ju zapracujete pomocou originálnej stužky, ktorou si jednoducho previažete vrkoč. Zároveň si z nej môžete vytvoriť tenkú čelenku v štýle éry hippies.