Viete, aká môže byť jeseň - plná tlmených tónov s nádychom pochmúrnosti. Vydajte sa v ústrety jeseni, ktorá bude horieť farebnou výraznosťou a módnou odvahou. Zariadi to červená! V tomto prípade ide naozaj o nadčasovú voľbu, a keď investujete do svojho vysnívaného kúska, určite ho vynosíte niekoľko sezón.

Tento rok sú červené inšpirácie od návrhárov skutočne úchvatné a červenú prezentovali v širokej palete odtieňov. Od sviežej jahodovej až po elegantnú bordovú. Hodí sa na každú príležitosť a váš červený look je dôležité prispôsobiť hlavne vašim krivkám.

Ako kombinovať červenú? Majte na pamäti, že červená doslova kričí o pozornosť, preto k jej mixovaniu do outfitov pristupujte s rozvahou. Môže totiž zvýrazniť nedostatky. Príjemným kompromisom je kombinovať červenú na vrchných vrstvách vášho outfitu. Napríklad v podobe extravagantného kabáta. Ako základ zvoľte tmavú farbu, ktorá vás opticky zoštíhli, a želaný farebný akcent dotvorte červenou. Skvele zahrá aj na doplnkoch, ktoré budú, naopak, dominantné a odpútajú pozornosť od nedostatkov.

FOTO ako správne nosiť červenú farbu a čo je najväčším hitom tejto jesene nájdete v GALÉRII >>

LENKA ŠKODOVÁ