Tip na článok
Rodina Rodford

Dieťa číslo 21 je na svete: Na najväčšiu rodinu v Británii sa nechytá ani Kelly Family

Barbara Hricišinová

Čo môže byť krajšie ako pohľad na novorodenca. Ešte lepšie, ak to dieťa je vaše. Prvé momenty, strávené s ním, keď vám nenazdajky stisne dlaň a privinie sa k vám. Srdce sa mu rozbúši a vy viete, že je to vaše najlepšie rozhodnutie v živote.

Galéria k článku (11 fotografií )
Vianoce Rodiny Radford
Dovolenka rodiny Radford
Oslava rodiny Radford

Svoje o tom vie aj rodina z mesta Morecombe, vo Veľkej Británii, ktorá sa môže pochváliť hneď niekoľkými ratolesťami. Sue s manželom Noelom majú 21 (!) detí, čím si vyslúžili označenie „najväčšia rodina v Anglicku“. Svet šokovali hneď pri narodení ich prvého dieťaťa, keď vyšlo najavo, že Sue mala vtedy len 13 rokov a Noel sladkých 18. Išlo o trestný čin, a to o pohlavný styk s maloletou osobou. Ich láske to nebránilo. Rodina sa utešene rozrastala ďalej.

Vianoce rodiny Rodford
Vianoce rodiny Rodford
Youtube

3 bochníky chleba na posedenie

Ako roky ubiehali, na svet priviedli ďalšie deti. Ich najnovší prírastok do rodiny je od svojho najstaršieho súrodenca mladší takmer o 30 rokov. Ako uvádza denník The Sun, svoje posledné dieťa poradila Sue veľmi ľahko, a to len za 12 minút.

Rodina Radfordovcov sa preslávila najmä v účinkovaní vo vlastnej reality show „Šestnásť detí a stále čakáme na ďalšie“. Tam diváci mohli sledovať, ako rodina funguje, ako vyzerá ich bežný deň. Rovnako si mohli všimnúť, že rodina na jedle naozaj nešetrí. Na posedenie zjedia 3 bochníky chleba a vypijú 10 litrov mlieka.

Posledný člen rodiny?

V britskej televíznej relácii padla otázka ohľadne Vianoc Radfordovcov. Na tých naozaj nešetrili, avšak na každého člena z rodiny minuli približne rovnako. Darčeky sa pohybovali od 100-250 libier a tak dokopy minuli okolo 5000 libier.

Rodina vlastný pekáreň a rovnako poberajú prídavky na deti. Ako sami tvrdia, nič im nechýba a môžu povedať, že sú naozaj šťastní. Ďalšieho potomka síce už neplánnujú, avšak pri 21 deťoch, jeden nikdy nevie. 

VIDEO Plus 7 Dní