Na obrazovkách pôsobia tak nežne i vášnivo. A to iskrenie! Herecké dvojice nám predvádzajú dokonalé divadlo. Napokon – za to sú platení. Skutočnosť však zďaleka nebýva taká idylická. Mnohé hollywoodske hviezdy majú na bozkávacie scény so svojimi kolegami tie najhoršie spomienky. Priznávajú, že romantika na obrazovke je neraz jednou z najtrápnejších a najstrašidelnejších vecí, o ktoré herca pri filmovaní žiadajú. Najmä ak vás sleduje celý štáb, všade sú mikrofóny a fotoaparáty. Prípadne manžel – režisér.  

Zápach z úst

Na ten sa sťažovali Will Smith v súvislosti s Evou Mendesovou, ktorá bola pri nakrúcaní bozkávacích scén vo filme Hitch taká nervózna, že si na upokojenie dopriala tuniaka s cibuľou. Našťastie, toto sa už viackrát neopakovalo, takže nakoniec Will na hereckú krásku nemá ťažké srdce.

Hitch: Liek pre moderného muža
Zdroj: profimedia.sk

Cesnak a tuniaky má rada aj Jennifer Lawrence, čím sťažila prežívanie romantiky s Liamom Hemsworthom. Herečka sa bránila, že predsa nezmení stravovanie kvôli bozkávaniu.  

Jennifer Lawrence a Liam Hemsworth.
Zdroj: Juan Naharro Gimenez

Vášniví hrdinovia filmu Odviate vetrom to tiež nemali jednoduché. Teda najmä predstaviteľka krásnej a divokej Scarlet. Vivian Leigh sa sťažovala, že pri bozkávaní s Clarke Gablem, bolo cítiť jeho zubné protézy.

Odviate vetrom, alebo Juh proti Severu, patrí k najznámejším, najkultovejším a najlepšie zarábajúcim filmom v histórii.
Zdroj: Archív