Prirodzení vodcovia 23. 7. - 22. 8.

Z Levov vyžaruje silné sebavedomie a istota. Ukazujú svoju silu, sú sebaistí a málokedy sa mýlia. Vedia si získať vážnosť a dôveru, zastávajú vedúce pozície, za čo vďačia svojej neúnavnosti. Vystupujú so samozrejmou dôstojnosťou, okoliu imponujú bez toho, že by sa nejako zvlášť namáhali. Pri posudzovaní ľudí sa riadia srdcom. Ich túžba po prepychu a vôľa premieňať svet na svoj obraz môže viesť k tomu, že precenia sily a spadnú z dosiahnutej výšky.

Čo vás čaká? Od 23. júla do 28. júla?

Škorpión

V tomto čase nebude nič isté. Mali by ste mať náhradný plán, keď vám zlyhá hlavný. Možno ho nebudete musieť použiť, ale pri jeho zostavovaní môžete dostať nové nápady. V láske sa budete musieť vyrovnať s partnerovými aj so svojimi náladami, nebude to ľahké. Síl nemáte veľa, pomoc neodmietajte.

Zdravie: ✦ Peniaze: ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 7, 16, 21, 24, 32, 44

Škorpión
Zdroj: vestiarenuverony.sk

Kozorožec

Do pohybu sa dajú záležitosti, na ktoré nemáte vplyv, ale určite sa vás neskôr dotknú. Nemali by ste ignorovať príznaky zmien, raz prídu. V láske sa aj dobré základy môžu otriasť,ale nakoniec všetko dôležité vyriešite. Nemajte obavy z toho, čo príde. Máte dostatok síl, aby ste to zvládli.

Zdravie: ✦ ✦ ✦  Peniaze: ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 1, 8, 17, 18, 35, 48

Kozorožec
Zdroj: SHUTTERSTOCK

Býk

Každá zmena bude pre vás dobrá, aj keby to znamenalo zvýšené nároky a nepohodlie. Podstatný je výsledok a ten by mal byť dobrý. V láske bude dusno, ale nakoniec sa z blížiacej búrky stane neškodné hrmenie.Starajte sa o svoju kondíciu, nech môžete ostatným ukázať, že na nich máte.

Zdravie: ✦ ✦ Peniaze: ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 9, 11, 14, 22, 30, 42

Býk
Zdroj: tifa-t-san.blog.cz

Vodnár

Nebude ľahké rozoznať, kto vám hovorí pravdu a kto si vymýšľa. Občas sa budete musieť spoľahnúť len na svoj inštinkt, nič lepšie nebudete mať k dispozícii. V láske berte s rezervou partnerove slová aj činy. Nakoniec to nebude až také horúce. Zamerajte sa na jednu vec, na tú budete mať dosť síl.

Zdravie: ✦ Peniaze: ● ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 4, 15, 18, 26, 34, 47

Vodnár
Zdroj: Shutterstock.com

Blíženci

Impozantný začiatok neznamená, že taký bude aj koniec. Mali by ste ku všetkému pristupovať s pokorou a nechváliť deň pred večerom.V láske budete musieť vytiahnuť špeciálne triky, aby ste vytvorili ilúziu, že je všetko ideálne. Aj s trochou síl zvládnete to, čo ste si naplánovali.

Zdravie: ✦ ✦ Peniaze: ● ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 5, 12, 18, 29, 33, 45

Blíženci
Zdroj: Archív

Ryby

Choďte za svojím cieľom, na ceste bude menej prekážok. Napriek tomu to nebude pozametaná cesta, na ktorej sa netreba snažiť, len to bude menej namáhavé ako inokedy. V láske nestačí povedať, čo treba robiť, príďte s návrhom, ako to spraviť. Každá hlúposť, ktorú vyparatíte, vám vezme časť energie.

Zdravie: ✦ Peniaze: ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 7, 10, 23, 27, 38, 49

Znamenie Ryby
Zdroj: Archív

Rak

Zvoľte si vlastné tempo, nenechajte sa zmiasť ostatnými. Keď niektorí budú odpadávať, vy ešte dokážete byť bez problémov v hre. Vo vzťahu si najskôr rozmyslite, čo chcete povedať, potom hovorte. Partner bude pozorne sledovať každé vaše slovo. Peniaze rozhadzujte primerane možnostiam.

Zdravie: ✦ Peniaze: ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 8, 10, 23, 31, 36, 44

Rak
Zdroj: Pixabay

Panna

Niektorí ľudia budú dávať prednosť slovám, iní činom. Preferujte tých druhých, s tými prvými by ste sa ďaleko nedostali. Dostanete peniaze navyše, využite ich na posilnenie svojich rezerv. V láske nebudú prekážky viditeľné, ale nejaké tam sú. Radšej neponocujte, bolo by toho na vás veľa.

Zdravie: ✦ ✦ Peniaze: ● ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 4, 6, 18, 21, 33, 42

Znamenie Panna
Zdroj: Archív

Baran

Sústreďte sa na svoju prácu, nenechajte sa vyrušovať. Až keď budete mať väčšinu za sebou, môžete poľaviť. Koniec týždňa bude rozhádzaný, veľa toho nespravíte. V láske pôjde všetko rýchlo a bude to spieť k dobrému koncu. Nesnažte sa okamžite vyrovnať ľuďom, ktorí majú natrénované viac ako vy.

Zdravie: ✦  Peniaze: ● ●

Láska: ♥ ♥ ♥

Šťastné čísla: 2, 13, 24, 31, 40, 42

Baran
Zdroj: Profimedia.sk

Lev

Stretnete sa s vecami, ktoré bude treba rozlúsknuť, a je jedno, akými prostriedkami. Teraz sa sústreďte na rýchlosť, kvalitou sa budete zaoberať neskôr. V láske môže byť z jedného hlúpeho slova tretia svetová, tak si dávajte pozor. Sily si šetrite na to, čo je dôležité, nemíňajte ich na hlúposti.

Zdravie: ✦ Peniaze: ● ● ●

Láska: ♥

Šťastné čísla: 6, 16, 24, 28, 34, 43

Lev
Zdroj: shutterstock

Váhy

Pracujte s nápadmi, ktoré vám prídu na rozum prvé. Berte to ako niečo, čo vám našepkalo podvedomie, ktoré si to dávno podrobne rozobralo. V láske vám bude chýbať rozumný pohľad na veci, ktoré inokedy nerobia problémy. To môže viesť k hádke. Experimenty so stravou nie sú teraz vhodné.

Zdravie: ✦ Peniaze: ● ● ●

Láska: ♥

Šťastné čísla: 3, 19, 27, 34, 36, 41

Znamenie Váhy
Zdroj: Archív

Strelec

Na každú situáciu reagujte pokojne. Bez dôkladných informácií by ste sa zbytočne rozčuľovali. Spoľahnite sa na to, že niektoré veci bežia zotrvačnosťou a že sa tam zmeny nechystajú. V láske sa nesnažte partnera poraziť. Remíza bude svedčať obom. Dobrá nálada vám zabezpečí dostatok energie.

Zdravie: ✦ ✦ Peniaze: ● ●

Láska: ♥ ♥

Šťastné čísla: 6, 11, 18, 23, 32, 43

Strelec
Zdroj: Shutterstock