Rýchly životný štýl a dennodenný stres sa podpisujú aj pod partnerský vzťah. Láskyplné objatie po náročnom dni, ale aj posteľné radovánky môžu organizmus zbaviť mnohých úzkostí a často zaženú aj nepríjemné myšlienky.

Výbornou technikou, ktorá má podobné, ak nie lepšie účinky pre oboch partnerov, je kvalitná masáž. Relaxačné chvíle počas nej pomáhajú zmierniť väčšinu symptómov nervozity, znížia depresívne pocity a vytvoria prirodzenú pozitívnu energiu. Bonusom je potom celkové oživenie partnerského zväzku. Masáž je sama osebe príjemným prvkom v spálni, ale môže byť aj dobrým spôsobom predohry. Ak sa napríklad rozhodnete pre špeciálnu verziu, takzvanú nuru.

Veľmi klzká

Ide o starobylú japonskú erotickú techniku, ktorej princípom je ultra vzrušujúci spôsob kĺzania po celom tele. Kedysi ju praktizovali hlavne školené gejše, dnes sa rozšírila aj do západného sveta. Masérka pri nuru umne využíva svoje telo, aby dopriala to najlepšie tomu druhému. Pointou je aplikovať účinný masážny gél, jeho konzistencia vytvára ideálne podmienky na správne trenie, blažené emócie a prenos telesného tepla.

Technika nuru sa najčastejšie využíva ako profesionálna služba, ktorú ponúkajú niekedy aj dve masérky naraz. Jej úlohou je zintenzívniť intimitu s partnerom. Aj to je dôvod, prečo čoraz viac párov prenieslo starodávnu japonskú masáž do svojej spálne.

Aký je zážitok? Fanúšikovia tohto potešenia tvrdia, že nuru nielen povzbudzuje, ale je najvzrušujúcejšia zo všetkých erotických masáží. Niektorí ľudia ju dokonca uprednostňujú pred sexom.

Šikovná masérka totiž využíva svoje telo, šmykľavé od oleja, na to, aby svojho klienta zaviedla do sveta blaženosti a nakoniec do úspešného konca so všetkým, čo k tomu patrí. Orgazmus sa pri tejto masáži dá totiž dosiahnuť aj bez pohlavného styku.

Základ úspechu

Ako sme už povedali, základom úspešného nuru je gél. Vyrába sa z jedlých morských rias nori. Je bezfarebný, bez zápachu a chuti, takže veľmi všestranný. Bonusom je, že sa ľahko zmýva. Na internete sú dostupné aj návody na domácu prípravu, vraj si ho pri troche šikovnosti dokáže vyrobiť každý.

Má údajne mnoho výhod, medzi ktoré patrí hydratovanejšia a jemnejšia pokožka. Pri masáži pomáha uvoľniť svaly a zlepšuje krvný obeh.

Na začiatok sa doň pridáva teplá voda, tak sa vytvorí dokonalá klzká emulzia. Masérka si ho natrie na telo, už sledovať ju pri tejto činnosti je vzrušujúci zážitok. Potom začne kĺzať po partnerovi. Používa rôzne techniky s cieľom dosiahnuť najvyššiu možnú blaženosť a totálnu uvoľnenosť.

Čo je ešte dôležité? Pre dokonalý intímny zážitok z nuru je pre mnohých podstatný aj očný kontakt. Pár, ktorý nezanedbá hlboké pohľady z očí do očí, má vraj šancu zlepšiť svoj milostný život a vzťah.

SEXY FOTO z horúcej japonskej masáže v GALÉRII>>

Ďalšie bonusy

Dobrá správa pre dámy je, že takáto masáž bráni prejavom celulitídy, špecifické pohyby pomáhajú odbúravať podkožný tuk. Zlepšuje imunitný systém a trávenie. Pánov možno poteší, že nuru zlepšuje citlivosť a pomáha proti príliš rýchlemu vyvrcholeniu.

Pre tých, ktorí by chceli tú svoju nuru masáž praktizovať doma, máme zopár rád. Odporúča sa, aby sa pri tejto vášnivej kĺzačke jeden z partnerov pridŕžal postele pre lepšiu stabilitu. Najerotogénnejšími zónami pri masážach bývajú prsia a zadok, ale experimentom sa medze nekladú.

Kto skúša nuru prvýkrát, mal by sa pripraviť na všeličo. Nejeden pár sa môže pri premiére cítiť ako mastná rybička v plechovke, preto je dobré vybaviť sa potrebnou dávkou humoru, ten je v posteli vždy dôležitý.

Text: Jana Jonášová