Tip na článok
Malý Liam: V nedeľu 10. júna bude mať pol roka.

Ktorá celebrita používa svoje bábätko ako živú činku?

„Je úplne neskutočný! Neviem sa na neho vynadívať. A k tomu je veľmi dobručký," rozplýva sa hrdá mamina nad svojím polročným synom.

Galéria k článku (7 fotografií )
Hrdá mama sa nevie na syna vynadívať.
Šťastná mama sa nevie na syna vynadívať.
Krasokorčuliarka si matesrtvo užíva.

Krasokorčuliarka Oli Beständigová (39) porodila syna Liama 10. decembra 2017 v bratislavskej nemocnici na Antolskej. Tehotenstvo ju spočiatku zaskočilo, ale dnes je šťastná, že má doma malého chlapa.

Šťastná mamina malého Liama.
Šťastná mamina malého Liama.
Archív

Pomáha aj iným deťom

„Chodíme spolu často von, debatujeme takým jeho vlastným jazykom. A je mi ako živá činka - to sa mu náramne páči," usmieva sa šťastná mama. Liam sa rád nosí v šatke. „Všetko sleduje a môžem mu rozprávať, čo okolo nás je," dodáva Oli, ktorej syn bude mať v nedeľu 10. júna pol roka.

Popri synovi sa venuje aj iným deťom. „Trénujem detičky - batoľatá baby ball, základne cvičenia, pohybové tvary…," popisuje. „Je to neskutočne nádherná práca, ktorá je pre mňa psychohygienou," priznáva. Keď športovkyňa pracuje, o Liama sa stará jeho dedko - Olin otec.

Popritom synovi sa Oli venuje aj iným deťom.
Popritom synovi sa Oli venuje aj iným deťom.
Archív

Rodila sekciou

„Na ultrazvuku mi odhadovali váhu bábätka 4000 gramov, preto mi môj pôrodník Martin Petrenko indikoval cisársky rez," povedala nám účastníčka zimných olympijských hier 2002 v Salt Lake City po pôrode. Jej syn mal sotva mesiac a útla športovkyňa len vážla len 44 kilogramov! „Musela som pribrať, všetko na mne viselo," priznala.

VIDEO Plus 7 Dní