Čo národ to iné zvyky. Aj tie intímne. Páni iste vedia, že nie vždy sa ich chute na erotické dobrodružstvo naplnia podľa ich očakávaní. Najnovšia štúdia má však aj pre tých nedočkavých, ktorí si chcú užiť sex hneď na prvom rande, dobrú správu: väčšina žien skonči s mužom pod plachtou najneskôr po druhom rande.

Prvé rande: Môže skončiť vášnivou nocou.
Prvé rande: Môže skončiť vášnivou nocou.
Zdroj: Profimedia

Odviazané Francúzky

Victoria Milan - online zoznamka pre ženatých, vydaté a zadaných, ktorí hľadajú partnerov na podvádzanie – uskutočnila medzinárodný prieskum, v ktorom sa spýtali svojich 5 650 aktívnych členiek z celého sveta otázku, ako dlho im potrvá, kým skončia s novým milencom v posteli. Výsledok? Francúzsko, Dánsko a Nórsko sa umiestnili v prvej trojke, pretože tu najviac žien skončí pod plachtou s novým milencom hneď na prvom rande. Vášnivé Francúzky si doprajú aj dobrodružstvo navyše - až 56 percent preferuje sex priamo na mieste prvého stretnutia. Dánky tiež nerobia veľké okolky, ale Nórky radšej navštívia hotel.

Čo je dôležité?: Atmosféra, nie množstvo alkoholu.
Čo je dôležité?: Atmosféra, nie množstvo alkoholu.
Zdroj: Profimedia

Dostanú ich džentlmeni!

Páni, pozor! To, že žena skončí pod perinou na prvom rande, neznamená, že je posadnutá sexom či omámená alkoholom! Prieskum ukázal, že najväčšiu rolu na prvom stretnutí zohráva správanie partnera. Pozorný, láskavý potencionálny milenec má väčšie šance ako grobian, ktorého zaujímajú len vlastné potreby. To je najdôležitejšia podmienka! Zväčša nezaváži ani dobrý výzor, a dokonca ani to, kedy mala dotyčná dáma naposledy sex.

Konzervatívne Polky

Najmenšia pravdepodobnosť, že žena skončí už počas prvého rande v posteli je v prípade Poliek - len 12 percent. Avšak pri druhom rande až 41 percent poľských žien stratí kontrolu nad situáciou. Vtedy tri štvrtina poliek urobí rozhodnutie o tom, že pôjde s novým milencom do postele počas rande. Najneskôr na druhom rande si dopraje sex aj väčšina Holanďaniek, Belgičaniek či Španielok.

Zakladateľ a výkonný riaditeľ Victoria Milan Sigurd Vedal nevidí na erotike počas prvého rande nič zlé. „Sex je dôležitou súčasťou akéhokoľvek vzťahu – obzvlášť ak sa jedná o aférku vzniknutú z vášne. Viera v to, že viete čo chcete ako aj vidina dosiahnutého cieľa sú extrémne lákavé,“ dodáva.