Niektorí si na ubytovanie až tak nepotrpia, no pre niektorých oddych spočíva práve v ňom. Ak patríš medzi „fajnšmekrov“, pri výbere ubytovania si dôsledný a miluješ luxus, predstavujeme ti najlepšie apartmány na svete!

Ktoré sa nachádzajú vo našej blízkosti, a za ktorými treba cestovať? >>

Chalet Le Grenier, Francúzsko

Chalet Le Grenier sa nachádza v meste Meribel, Francúzsko. Ako uvádza portál dailymal.co.uk, ide o jednu z najluxusnejších chát vo francúzskych Alpách. Hostia majú neustále k dispozícii šampanské, ktoré si môžu vychutnať v obývacej izbe na poschodí. Okrem bubliniek, sa možno kochať neskutočných výhľadom cez obrovské okná. Chatu vlastní spoločnosť Consensio. Le Grenier je najnovším prírastkom portfólia tuctu "chatiek". Má päť poschodí a ubytuje 12 hostí, ktorí majú k dispozícii herňu, telocvičňu, spa či súkromnú knižnicu. Chata vás vyjde na 29 500 libier, keďže ide šesť-apartmánový komplex, pričom si nemožno rezervovať jednotlivé izby, len chatu ako celok.

Le Grenier pozostáva z 5 poschodí, ubytuje 12 hostí a okrem toho vás tam čaká herňa, telocvičňa, kúpele a súkromná knižnica.
Le Grenier pozostáva z 5 poschodí, ubytuje 12 hostí a okrem toho vás tam čaká herňa, telocvičňa, kúpele a súkromná knižnica.
Zdroj: Instagram