Samé flitre

Na väčšej ploche midisukne vynikne zaujímavé zdobenie či aplikácie. Upútať pozornosť môžu flitre, ktoré sa nenosia už len na večer do spoločnosti. Pokojne sa odvážte namixovať ich aj do bežných outfitov a ich efekt môžete zjemniť kontrastnými kúskami. Úplet či koža sú stávkou na istotu.

SAMÉ FLITRE
Zdroj: GETTY IMAGES

 

Elegantné plisovanie

Toto vyhotovenie sukne vám predstavovať nemusíme. Efektné skladanie vynikne hlavne pri chôdzi a vášmu vzhľadu dodá nedbalú eleganciu. Pozor však na materiál, aký zvolíte. Plisovanie totiž môže opticky pridávať objem. Vyberte si preto najjemnejší padavý materiál, ktorý bude splývať s vašou postavou a nebude ju rozširovať.

ELEGANTNÉ PLISOVANIE
Zdroj: GETTY IMAGES

 

Hravá zavinovačka

Midisukňa nemusí byť vôbec nudná. Asymetrický zavinovací strih bude pútavým detailom, s ktorým sa pri kombinovaní outfitu môžete pohrať. Vďaka rázporku, ktorý zavinovaním vznikne, zároveň získate šikovný spôsob, ako ukázať v midisukni nohy. Pri chôdzi sa totiž bude jemne otvárať.

 

HRAVÁ ZAVINOVAČKA
Zdroj: GETTY IMAGES

Áčková klasika

Tento strih pristane takmer každému typu postavy. Efektne s ním môžete pracovať pri vrstvení a kombinovaní jednotlivých kúskov. Štýlovo pôsobí v sukňovom kostýme, ktorému dodá ženský retro nádych. Pridajte k sukni nápadité čižmy, ktoré pri mididĺžke šikovne ukážu a zároveň vám predĺžia postavu.

 

ÁČKOVÁ KLASIKA
Zdroj: GETTY IMAGES

Rafinovaný strih

Na niektoré strihy midisukne budete možno potrebovať štipku odvahy, ale ak chcete zaujať, určite sa vám módny risk oplatí. Môžete staviť na asymetriu či extravagantné rázporky po obvode celej sukne. Je to look, ktorý pôsobí moderne a pridá potrebný vau efekt. Nechajte ho dominovať a vyberte si neutrálne odtiene, ktoré nebudú rušiť celkový dojem z outfitu.

RAFINOVANÝ STRIH
Zdroj: PROFIMEDIA.SK

 

Puzdrový šmrnc

Ukážte ženské krivky vo vypasovanej midisukni, ktorá nádherne podčiarkne ženskú siluetu. Vysoko strihaný pás je praktický i pohodlný zároveň a poskytne vám variabilitu pri kombinovaní rôznych dĺžok vrchnej časti outfitu. Pokojne dotvorte outfit kratším pulóvrom či blúzkou, čo vám opticky pridá pár centimetrov navyše. Samozrejme, nesmú chýbať vysoké čižmy, ktoré zjednotia celý vzhľad.

PUZDROVÝ ŠMRNC
Zdroj: PROFIMEDIA.SK