Anna a Lucy DeCinqueové (33) majú prívlastok najviac identických dvojčiat na svete. Vo veľkej miere zásluhou skalpelu v rukách plastických chirurgov. Na tých dvojičky minuli už úctyhodných 250-tisíc dolárov. Na plnšie pery, prsné implantáty, tetovanie tváre, laserové ošetrenia a tak ďalej. Sestry s totožným vzhľadom priznali, že toľké úpravy poriadne oľutovali.

Dvojčatá z Perthu v Západnej Austrálii dali stopku ďalším úpravám a dnes debutujú so svojím prirodzeným vzhľadom.

Anna a Lucy DeCinqueové (33): Na plastiky minuli 250-tisíc dolárov, aby vyzerali takto.
Anna a Lucy DeCinqueové (33): Na plastiky minuli 250-tisíc dolárov, aby vyzerali takto.
Zdroj: Instagram
 Po hejterských komentároch sa uvedomili a presedlali na prirodzenejší výzor.
Po hejterských komentároch sa uvedomili a presedlali na prirodzenejší výzor.
Zdroj: Instagram

Prečo sme to podstúpili?

Prakticky celú svoju dospelosť si dvojčatá podávali dvere u plastických chirurgov, aby všelijakými kozmetickými procedúrami odstránili všetky svoje, podľa ich mienky, chybičky krásy. Dnes hovoria, že si v tomto smere dali konečne pohov. „Úprimne, neviem, prečo sme toto všetko podstupovali,“hovorí Anna v rozhovore pre New Idea. Priznala všetky zákroky aj toto: „Ľutujeme veľa vecí. Ak by sme mohli vrátiť čas, veľa vecí by sme urobili inak.“

Krutú stopku im vystavili až internetoví trolovia, ktorí sa do ich umelého výzoru začali navážať a servítku si pred ústa rozhodne nedávali. Hoci ich možno zablokovať, vo vnútri tieto komentáre dvojičky trápili. „Čím sme boli populárnejšie, tým sme mali viacej hejterov. Nazývali nás všetkým od umelých bábik Barbie po rybie ústa. Chceli sme mať všetko najväčšie – najmä ústa. Milovali sme, ako sme s nimi vyzerali a cítili sa. Teraz si uvedomujeme, že boli príliš veľké.“

Netvor v mozgu

„Príliš vynikali a boli neproporčné k zvyšku tváre. Snažili sme sa sledovať trend, ale zašli sme priďaleko,“opisujú svoju mániu vo zväčšovaní pier dvojičky DeCinqueové. „Keď nás ľudia začali nazývať plastikovými, povedali sme si, že sme to prehnali, pripúšťame.“

Nešlo pritom len o hejterské komentáre. Pred dvomi rokmi Anna a Lucy prišli o prácu, starali sa o seniorov v opatrovateľskom dome, klientom sa ich vzhľad neveľmi páčil. „Nepáčilo sa nám, čo sme so sebou urobili. Cítili sme sa ako by sme mali v mozgu netvora,“ opisuje Lucy so znamienkom krásy na pravom líci, jediným rozdielom, ktorý ju odlišuje od sestry.  Zašla to až tak ďaleko, že dvojičkám predpísali odborníci antidepresíva.

Začalo to obočím

Anna hovorí, že pôvodne chceli mať tenké obočia ako Pamela Anderson. A tak si svoje vytrhali a dokreslili. Ale farba stále bledla, a tak si ho dali vytetovať a zmenili aj jeho celkový tvar. Dnes to považujú dvojičky za chybu. Ale to bol len začiatok zmien. Neprirodzene sa tiež „vyhrali“ s riasami či vlasmi, okrem iného.

Dnes sa umelého vzhľadu zbavili a cítia sa na 20 rokov. „Aj mama si myslí, že vyzeráme lepšie a sme si celkom isté, že aj náš priateľ Ben má rád zmeny,“ hovorí Anna. Priateľ, jeden pre obe sestry. S Benom Byrneom, automobilovým inžinierom, randia dvojičky už osem rokov a miluje ich nie pre ich vzhľad.

Jeden frajer: Najviac identické dvojčatá na svete  Anna a Lucy DeCinqueové (33) majú jedného priateľa  Bena. Stačí.
Jeden frajer: Najviac identické dvojčatá na svete Anna a Lucy DeCinqueové (33) majú jedného priateľa Bena. Stačí.
Zdroj: Instagram

„Myslíme si, že čím budeme staršie, budeme vyzerať lepšie a lepšie. Už žiadne ďalšie injekcie do tváre, nikdy nepoužijeme botox – poučili sme sa z našich vlastných chýb. Sme viac sebaisté a šťastne sa pozeráme ľuďom do očí,“zaprisahávajú sa dvojičky.

Viac foto Anny a Lucy DeCinqueových nájdete v galérii >>