Nielen blondínka prežíva partnerské napätie. Po tom, čo jej manžela zadržali pre finančné machinácie, ocitla sa na milostnom rázcestí vraj aj jej matka. Monika Horváthová údajne už dlhšie nežije so svojím manželom a otcom Silvie Kucherenko. Manželia sa odcudzili a Monika si našla v hlavnom meste známosť.

Podnikateľ s bazénmi Andrej je vraj so svojou novou priateľkou spokojný, aj kamaráti ju opisujú ako ženu, s ktorou je zábava. „V lete sa vyzlečie do plaviek a porobí chlebíčky,“ prezradil blízky známy. S potenciálnym nevlastným otcom sa už vraj pozná aj majiteľka najväčších slovenských pier Silvia. V hlavnom meste u neho prespáva a nedávno sa objavila na jeho oslave.

Manžel asi ostal na ocot: S podnikateľom Andrejom trávi mama Silvie Kucherenko veľa času.
Manžel asi ostal na ocot: S podnikateľom Andrejom trávi mama Silvie Kucherenko veľa času.
Zdroj: Emil Vaško

Manžel asi ostal na ocot: S podnikateľom Andrejom trávi mama Silvie Kucherenko veľa času. Foto: Emil Vaško

Stará sa o nich

Podľa známych podnikateľ Andrej, ktorý sa zahľadel do Moniky, údajne až o desať rokov staršej, teraz podporuje celú rodinu Silvie Kucherenko. Nový donor je podľa kamarátov veľký dobrák, a tak pomoc druhým nikdy neodmietne. Pre novú lásku dal zrekonštruovať záhradný domček na periférii Bratislavy, kde Silviina mama s novým priateľom býva.

Na tejto adrese sme dvojicu zachytili cez týždeň v poobedných hodinách. Na dvore bolo zaparkované terénne auto s michalovským éčevéčkom. Spolu vyšli z domu a kým podnikateľ Andrej starostlivo zamykal bránu, Monika Horváthová sedela na sedadle spolujazdca a ležérne si upravovala vlasy. Potom dvojica spoločne s úsmevom na tvári vyrazila na bratislavské cesty.

Bozkávali sa: Už pred dvomi rokmi mama Silvie Kucherenko hladkala na akcii podnikateľa. Ako je to s jej zákonitým manželom, sme sa nedozvedeli.
Bozkávali sa: Už pred dvomi rokmi mama Silvie Kucherenko hladkala na akcii podnikateľa. Ako je to s jej zákonitým manželom, sme sa nedozvedeli.
Zdroj: archív

Bozkávali sa: Už pred dvomi rokmi mama Silvie Kucherenko hladkala na akcii podnikateľa. Ako je to s jej zákonitým manželom, sme sa nedozvedeli. Foto: archív

Trvá to dlhšie

My sme ich stretli už pred dvomi rokmi na cyklistickej akcii v Nízkych Tatrách. Tam mali spoločnú izbu a večer sa pri poháriku dobre bavili. Na večierku po túre Cyklomaratónu Bratislava - Jasná nevynechali ani bozky a objatia. Andrej si staršiu Michalovčanku držal pri sebe a dotyky mu Monika opätovala. Bez problémov ho chytila za zadok, takže všetkým prítomným bolo jasné, že majú k sebe blízko. Keďže celý klan Silvie Kucherenko sa rozhodol mať silné reči iba na sociálnej sieti, nie je možné sa dopátrať vyjadrenia.