Po štyroch rokoch odmlky v dôsledku kovidu sa začiatkom septembra v Rajeckých Tepliciach podarilo obnoviť peknú tradíciu – Tipsport mediálne majstrovstvá Slovenska v tenise. Na turnaji s medzinárodnou účasťou sa predstavitelia vydavateľstva NMH nestratili.

Organizátor a mnohonásobný víťaz majstrovstiev Slovenska novinárov v tenise Marian Zima.
Zdroj: PLUS 7 DNÍ

V silnej konkurencii štyroch desiatok hráčov zo Slovenska, ale aj Poľska a Česka si zástupca šéfredaktorky PLUS 7 DNÍ Rastislav Boldocki vybojoval zlato v mužskej štvorhre. Hoci pôvodne iba zaskakoval za zranenú legendu slovenskej športovej žurnalistiky Dušana Gabániho, spolu s bývalým moderátorom a viacnásobným hovorcom roka Borisom Chmelom nakoniec postúpili až do finále, kde v mimoriadne vyrovnanom zápase zdolali silnú dvojicu Marian Zima - Milan Šebo.

V zmiešaných štvorhrách dosiahla pekný úspech vedúca webu týždenníka TREND Veronika Žilková s editorom PLUS 7 DNÍ Ľubom Juhaniakom. Po tesnom súboji im až vo štvrťfinále vystavili stopku neskorší víťazi z Poľska.

Majstrovstvá Slovenska novinárov v tenise 2023: V štvrťfinále ženskej štvorhry malo zastúpenie aj naše vydavateľstvo. Veronika Žilková a Ľubo Juhaniak podľahli poľskej dvojici Sitarz - Zarzycká.
Zdroj: PLUS 7 DNÍ

Výsledky súťaží jednotlivcov: Open kategória: Sitarz-Zima 6:4, Seniori: Dudáš-Michalowski 6:3, Ženy: Šramková-Kmeťová 6:4.
Ďalší víťazi: Štvorhra muži: Chmel, Boldocki, štvorhra ženy: Šramková, Rehorovská, miešaná štvorhra: Sitarz, Zarzycká.

Ďalšie FOTO z mediálnych majstrovstiev Slovenska v tenise v GALÉRII>>