30: Príbeh ligy

Od 2. júna prináša Voyo nový športový dokument 30: Príbeh ligy. Je to príbeh vyše tridsiatky futbalových legiend a osobností, ktoré od roku 1993 tvorili a formovali slovenský futbal. V záberoch sa nájde snáď každý klub, ktorý hral najvyššiu súťaž. Pripravte sa na tridsať rokov prvenstiev, ťažkých prehier, nezabudnuteľných momentov a spomienok. Najpopulárnejší šport na planéte očami Slovákov, ktorí ho formovali, legiend, ktoré ho vytvorili a fanúšikov, ktorí ho držali nad vodou a nenechali klesnúť.
Sledujte na Voyo

30: Príbeh ligy
Zdroj: Voyo

Najväčší dar

V dávnych dobách spolu žili bohovia a smrteľníci v dokonalej harmónii. Najvyšší boh Svarožic dohliadal na poriadok a kontroloval, aby si bohyne jari, leta, jesene a zimy pravidelne striedali žezlo. Lenže Morena, bohyňa zimy, chce vládnuť večne. S pomocou svojho syna Smrťáka a boha zla a sváru Černoboga sa jej ale podarí Vesnu oklamať a na ľudský svet uvrhne krutú zimu. Božské kúzla samé o sebe na toto ale nebudú stačiť, Morenino vyčíňanie môže zastaviť až ten Najväčší dar.
Sledujte na Voyo

Najväčší dar
Zdroj: Voyo

Osada

Česi chodia na chatu. Chodia tam preto, aby boli v pohode. A v pohode budú, aj keby sa kvôli tomu mali zabiť. Milionár, spisovateľka, ajťák, vojak, ktorý pracuje ako kaderník a ďalšie svojrázne figúrky, ktoré majú spoločné len jedno – chatárčenie... Do chatovej osady Záhoří jazdil už ich dedo, ich rodičia a budú jazdiť aj ich deti. Platia tu nemenné pravidlá a tradície. Hoci sa svet medzitým zmenil a nezhodnú sa takmer na ničom, nakoniec sa všetci nejako vrátia k tomu najdôležitejšiemu, čo vnímajú spoločne: na chate je pohoda.
Sledujte na Voyo

Osada
Zdroj: Voyo

Láska je láska: Generácia Q

Láska je láska: Generácia Q je pokračovaním pôsobivého dramatického seriálu Láska je láska. Vo svojich pôvodných úlohách sa opäť predstavia Jennifer Bealsová, Kate Moennigová a Leisha Haileyová, osudy ktorých sa prelínajú s mladšou generáciou, ktorá prežíva lásku, žiaľ, sex, úspech ale aj neúspech v Los Angeles. V pokračovaní seriálu Láska je láska sa po rokoch vraciame k jeho hrdinkám a sledujeme, ako veľmi sa tieto ženy zmenili.
Sledujte na Voyo

Láska je láska: Generácia Q
Zdroj: Voyo

Svadba na prvý pohľad (Austrália)

Môže vzniknúť skutočná láska medzi dvojicou, ktorá sa prvýkrát uvidí až pri oltári...? Aj austrálska verzia obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad prináša nečakané situácie, romantické momenty, dávku napätia aj prvé strety účastníkov s ich očakávaniami a realitou. Aj v tomto prípade sa veda pokúsi spojiť dvoch nezadaných ľudí, ktorých k sebe priradili odborníci na vzťahy. Vznikne v šou dokonalá zhoda alebo manželský chaos?
Sledujte na Voyo

Svadba na prvý pohľad (Austrália)
Zdroj: Voyo

Kozub: Bez urážky!

Ste fanúšikmi stand-upov a nekorektného humoru? Máme niečo pre vás! Kozub: Bez urážky! je prvý stand-up komika Štěpána Kozuba, ktorého poznáte z filmov, seriálov, skečov populárnej improvizačnej skupiny Tři Tygři alebo z javiska ostravského Divadla Mír. Pripravte sa na viac ako hodinovú show nabitú nekorektným humorom, vtipmi čiernymi ako samo srdce Ostravy a historkami, pri ktorých sa budete červenať až za ušami. Ako povedala jedna verná diváčka: „O čom my si len šepkáme, Štěpán hlása z javiska." Ak si chcete oddýchnuť a zabaviť sa, Štěpán Kozub je tu pre vás.
Sledujte na Voyo

Kozub: Bez urážky!
Zdroj: Voyo

Odznak Vysočina II

Policajná stanica v českom krimi seriáli je umiestnená do malebného fiktívneho mestečka Veselá na Vysočine. Tím vyšetrovateľov tu vedie skúsená policajtka Dana Skálová (M. Hilmerová), ktorá rozumie ľuďom a vždy sa snaží pomôcť. Malé mesto vyzerá na prvý pohľad až idylicky – „všetci“ sa spolu poznajú a stretávajú. Ani malé mesto a vidiek však nie sú ušetrené od závažných zločinov. Nejde síce o sériových vrahov či záhadné alebo brutálne kauzy, ale aj napriek tomu zasiahnu do života celej komunity.
Sledujte na Voyo

Odznak Vysočina II
Zdroj: Voyo

Labková patrola (6. séria)

Desaťročný Ryder vedie svorku odvážnych psích záchranárov známu ako Labková patrola. Každé zo šiestich šteniatok aj v šiestej sérii dokáže zvládnuť náročnú a zodpovednú profesiu sveta dospelých - policajt Chase, hasič Marshall, technik Rubble, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma a letecká záchranárka Skye. Spoločne plnia zamotané úlohy, aby svojmu pobrežnému mestečku pomohli z akejkoľvek šlamastiky. Či už je to mačka na strome alebo vykoľajený vlak, vždy nájdu spôsob, ako pomôcť tým, ktorí to potrebujú.
Sledujte na Voyo

Labková patrola (6. séria)
Zdroj: Voyo