Odkedy sa americká herečka stala súčasťou kráľovskej rodiny, okrem mamy neprehovorila s nikým zo svojich príbuzných. S Harrym sú vraj frustrovaní, že otec vojvodkyne, Thomas Markle, rozdáva rozhovory bulvárnym novinárom jedna radosť. Ten sa však bráni, že sa cez médiá snaží nakontaktovať svoju dcéru, ktorá s ním od svadby neprehovorila. Do sporu sa najnovšie zapojila aj Meghanina sestra, a kritikou nešetrila.

Jeho smrť bude tvoja vina

Princ Harry a vojvodkyňa zo Sussexu vzdali v Londýne úctu Nelsonovi Mandelovi. Meghan sa opäť obliekla do drahých šiat a úsmevy rozdávala na všetky strany.

Kedysi mala s otcom výborný vzťah
Kedysi mala s otcom výborný vzťah
Zdroj: Internet

To ešte netušila, čo ju čaká na sociálnej sieti Twitter. Samantha Markle reagovala pod oficiálnu fotografiu páru: "Keby si radšej vzdala úctu svojmu otcovi, a po mesiacoch mu odpovedala na telefonáty. Ak to jeho srdce fyzicky nevydrží, jeho smrť je na teba, Meg.“ Znel krutý odkaz, ktorý si prečítali desaťtisíce ľudí. Thomas Markle sa svadby nezúčastnil kvôli údajným zdravotným problémom. Dva dni po ceremónii ho však odfotili, ako si užíva nezdravé jedlo a sladené nápoje v jednom z najznámejších amerických reťazcov. Povráva sa, že samotný kráľovský pár nechcel, aby otec na svadbu prišiel. Je vraj nevypočítateľný, o čom svedčia aj rozhovory, ktoré sa neštíti dať bulvárnym plátkom. Za peniaze. „Rok som mlčal. Ale Meghan ma už mesiace ignoruje, budem hovoriť, kým nebudem opäť súčasťou jej života,“ vyjadril sa.

Kedysi mala s otcom výborný vzťah
Kedysi mala s otcom výborný vzťah
Zdroj: Internet

Kedysi bola iná

Meghan, ešte ako neznáme dievča s plnšími tvarmi, mala s otcom výborný vzťah. Aj keď sa jej rodičia rozviedli pomerne skoro, bývalá herečka udržiavala kontakt s oboma. Svedčia o tom aj rôzne fotografie, ktoré z jej súkromia odišli. Otec ju dokonca finančne podporoval, kým jej herectvo začalo vynášať.

Samantha Markle sa do sestry poriadne obula
Samantha Markle sa do sestry poriadne obula
Zdroj: Internet

Čím úspešnejšia bola, tým do oslnivého štýlu mulatky otec bez práce už veľmi nepasoval. S rodinou sa stretávala čoraz menej, až kým neprišiel pohreb starej mamy pred ôsmymi rokmi. Vtedy sa s niektorými členmi najbližšej rodiny videla naposledy. Spor sa vyostruje, a kráľovskej „dokonalej“ rodine určite nie je po vôli, že sa vyskytol člen, ktorý verejne a otvorene hovorí s médiami.