Zrelý úspešný muž, ktorý má takmer všetko, zatúži po slečne, o ktorú sa môže starať a deliť sa s ňou o svoj svet. V novom type zoznamiek dostal meno Sugar Daddy, čiže cukrový, sladký tatko. Samozrejme, existujú aj Sugar Mummy, ale tých je podstatne menej. Väčšina zaregistrovaných žien, ak majú na to dostatočne nízky vek, odvahu aj fyzické danosti, funguje ako Sugar Babe. Sladké dievčatko pre sladkého otecka, s ktorým spoznáva krásy života. Pohodlného, luxusného, bezstarostného.

„Pôvodne som z východu, teraz študujem v Bratislave. Len pár kamarátov vie, čo robím popri škole, a nemajú s tým problém,"priznáva pôvabná dvadsiatnička Lucia, ktorá sa už nejaký ten čas venuje tejto pohodlnej zárobkovej činnosti. Medzi Sugar Babe a jej Sugar Daddy sa zväčša vytvára príjemný milenecko-priateľský vzťah a tak je na mieste otázka, či aj v Sugar Datingu sa milenci obdarúvajú darčekmi.

Vysnívaný luxus: Mladým dievčatám sugardaddy dáva peniaze, darčeky a berie ich na dovolenky. Na revanš s ním trávia čas v spoločnosti aj v súkromí.
Vysnívaný luxus: Mladým dievčatám sugardaddy dáva peniaze, darčeky a berie ich na dovolenky. Na revanš s ním trávia čas v spoločnosti aj v súkromí.
Zdroj: profimedia.sk

Košice sú posledné

„Prieskum našej internetovej stránky odhaľuje, že najštedrejší ľudia na Slovensku nie sú v Bratislave, ale v Trnave,"hovorí Ema, hovorkyňa zo zoznamovacieho portálu. „Našich užívateľov sme sa pýtali, či minulý rok dostali valentínsky darček od svojej „cukrovej polovičky“ - či už od Sugar Daddyho alebo Sugar Mamy. Na to odpovedalo kladne 87 percent všetkých Sugar Babes a Toy Boys z Trnavy, čím predbehli Bratislavu so 74 percentami a Košice so 65 percentami kladných odpovedí. Anketa navyše ukázala, že Sugar Daddies v Trnave dosiahli prvé miesto so 68 percent pozitívnych odpovedí aj v tom, či boli nejakým darčekom obdarovaní,"zdôrazňuje. Trnava teda dosiahla najvyššie percento v prijatých aj darovaných darčekoch a porazila tak Bratislavu aj Košice ako hlavných konkurentov.

„Možno je na Malom Ríme niečo romantické alebo možno je to útulnosť a zároveň modernosť  tohto mesta, vďaka čomu si ľudia vážia vzťahy viac. Tak či onak, všetci by sme si mohli vziať príklad od Trnavčanov,"dodáva Ema.

V ktorom meste na Slovensku sú SugarBaby najviac obdarované? Bratislava to nie je!
V ktorom meste na Slovensku sú SugarBaby najviac obdarované? Bratislava to nie je!
Zdroj: Profimedia

Najbohatší nie sú najštedrejší

Výskum zoznamovacieho portálu sa však zameral aj na to, ako vlastne priemerný slovenský cukrový otecko vyzerá a ktorí sú tí najštedrejší.   

„Typický nadpriemerne štedrý slovenský Sugar Daddy rád chodí do prírody, odpojený od internetu a sociálnych sieti a vlastní auto tmavej farby," znie záver ankety. „Zaujímavým faktom je, že Sugar Daddies s vysoko nadpriemerným platom nie sú najštedrejší, práve naopak, najčastejšie sa táto vlastnosť objavuje u mužov len s mierne nadpriemerným platom," upresňuje hovorkyňa zoznamovacieho portálu.

Pozrite si v našej galérii štedrých „cukrových oteckov" a ich sladké dievčatá.