Nie stále človek rozmýšľa racionálne a tak sa nechá ovplyvniť tlakom spoločnosti. Niekedy urobíme niečo, čo vieme, že budeme ľutovať a budeme za to niesť následky. No občas môžeme mať šťastie a vyvlečieme sa z problémov, ani nevieme ako.

Michelle Smithová dostala jedného dňa ponuku od svojho kamaráta, ktorý jej umožnil splatiť dlh na kreditnej karte vo výške 25 000 libier. Práca pozostáva zo „slušného“ eskortu. Vďaka čomu mohla splatiť väčšinu svojho dlhu.

Pretty Woman v praxi

Aká to bola ponuka? Robiť mužom od 18 do 75 rokov spoločnosť. Žiaden sex ani obnažovanie sa pred nimi. Chodí s nimi na rôzne akcie, večere a spoločenské podujatia. Muži ju radi obdarujú luxusnými darčekmi, od šampanského po drahé šperky.

 „Najskôr som si touto  prácou nebola istá. Potom mi môj kamarát vysvetlil, že je to dobre platené a nemusím mať s mužmi sex. Po zvážení som išla do toho. Nemám žiadnu blízku rodinu a bola som naozaj zúfalá,“ povedala pre portál thesun.co.uk.

Na stránke Faceparty musela Michelle zverejniť svoje fotografie a termíny, kedy by mužom bola k dispozícii. „Klienti mi väčšinou za noc platia od 150 do 250 libier. V skutočnosti si však za svoje služby nič neúčtujem a tak nemusím platiť daň,“ dodáva tridsaťtriročná mama. Len, aby si to neprečítala daňová kobra.

Platili jej za bizarné veci

Jeden 70-ročný muž požiadal Mischell, aby s ním len sedela a rozprávali sa o rybách. Za to jej zaplatil stovky libier. Iní jej darovali diamanty v hodnote 1000 libier alebo množstvo oblečenia.

Jeden klient sa do nej zamiloval a požiadal ju, aby sa s ním presťahovala do Dubaja. Ponuku odmietla. Avšak, nič nie je len tak. Aby Mischell mohla vykonávať túto prácu, musí byť stále tip-top upravená. Niektorí klienti si aj vyžadujú špeciálny make-up. Nuž, každá práca má svoje výhody aj nevýhody.