Nohavicový kostým v šatníku nič nenahradí a keď si nebudete vedieť rady s outfitom, bude pre vás vždy módnou stávkou na istotu. Hodí sa naozaj na každú príležitosť. Ak zvolíte nadčasový strih, materiál a vzor, môžete ho nosiť aj niekoľko sezón.

Keď si posvietime na vzor, štýlovou voľbou je bezpochyby káro či tartan. Ten sa vracia v plnej kráse každú sezónu. K nemu už stačí doladiť kvalitnú kabelku, bielu blúzku a outfit do práce je hotový. Všetko môžete dotvoriť v pánskom štýle, ktorý sa k nohavicovému kostýmu vyslovene hodí. Pohodlie vám k nemu zaručia nápadité mokasíny či klasické biele tenisky.

FOTO inšpirácie kostýmov v GALÉRII

Výhodou kostýmu je aj to, že ho môžete rozložiť na jedno­tlivé kúsky, a získate tak úplne nový outfit. Je to príjemný ekonomický bonus do vášho šatníka. Sako skvele padne k džínsom a, naopak, nohavice vyniknú napríklad s pohodlným maxipulóvrom. A dobrá správa aj pre dámy, ktoré nie sú nohavicový typ. Módny dom Chanel oživil sukňový kostým, ktorý vám pridá ženskosť. Sukňa úzkeho strihu vyčaruje ženskú postavu a vyniknú pri nej aj elegantné čižmy či lodičky.