Darčekový balíček pivnej kozmetiky

Pivná kozmetika Manufaktura je inšpirovaná stáročnou tradíciou českého piva, ktoré je unikátnym zdrojom vitamínov skupiny B, stopových prvkov a minerálov. Obsahuje „skutočné pivo“ Ferdinand – svetlý ležiak Max 11 % varené z prvotriednych surovín a pripravené tradičnými postupmi. Toto poctivé pivo podporuje regeneráciu, upokojenie, prispieva k omladeniu pokožky, zmierňuje lámavosť vlasov, spevňuje ich a navracia im prirodzený lesk. Výborné vlastnosti piva umocňujú ďalšie prírodné ingrediencie obsiahnuté v jednotlivých produktoch, napr. prírodné oleje, pantenol, extrakt z chmeľu a jačmeňa a iné prírodné zázraky doslova nabité aktívnymi látkami.

Darčekový balíček vínnej kozmetiky

Vínna kozmetika Manufaktura je založená na blahodarných účinkoch viniča, ktorý je bohatý na ovocné kyseliny a antioxidanty. Originálne receptúry bohaté na prírodné ingrediencie obsahujú hroznový olej, peeling z hroznových jadierok alebo biele víno z juhomoravského vinárstva Pfeffer. Vínna kozmetika prispieva k regenerácii, hydratácii a omladeniu pokožky. Ochraňuje dôležité kožné lipidy a proteíny a zanecháva pleť hladkú a jemnú. Určite oceníte sviežu vínnu vôňu s ovocnými tónmi, ktorá celý kozmetický rad sprevádza.

Súťaž s Plus 7 Dní
Súťaž s Plus 7 Dní
Zdroj: Plus 7 Dní

PLUS 7 DNÍ SI môžete predplatiť tu: https://www.pluska.sk/predplatne/plus-7-dni/

Vzťahuje sa na objednané a uhradené ročné predplatné v období od 23. 10. 2019 do 19. 11. 2019. Cena predplatného je 66 €. Predplatné zabezpečujeme len na území SR.

30 výhercov vyžrebujeme 26. 11. 2019 a uverejníme v čísle 49.

Poskytnutím svojich osobných údajov dáva účastník súťaže súhlas v zmysle § 4 ods. 1 písm. i) zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov organizátorovi súťaže, že organizátor je oprávnený použiť bezplatne jeho meno, podobu a ďalšie zložky osobných údajov. Bližšie informácie o podmienkach spracúvania vašich osobných údajov nájdete na našej webstránke https://www.newsandmedia.sk/gdpr/#predplatne.