Známy špičkový herec Kevin Spacey, známy napríklad z Americkej krásy či úspešného seriálu Dom z karát prežíva najhoršie obdobie vo svojej kariére. Niekoľko členov štábu, zväčša chlapi, ho obvinili počas nakrúcania spomínaného seriálu zo sexuálneho obťažovania.

Len málo ľudí vie, kde sa Kevin Spacey ukrýva od prepuknutia škandálu z obťažovania mladých chlapcov
Len málo ľudí vie, kde sa Kevin Spacey ukrýva od prepuknutia škandálu z obťažovania mladých chlapcov
Zdroj: Profimedia.sk

A na herca sa to začalo valiť z každej strany – zrušenie účinkovania v roli Franka Underwooda alias amerického prezidenta, z ďalšieho celovečerného filmu, ktorý bol v období prepuknutia škandálu v procese natáčania ho doslova ako postavu vystrihli. Možno to mali spraviť aj s jeho poslednou snímkou Billionaire Boys Club. Lebo film je totálny prepadák.

Neodpustili mu

Aj keď je film nezávislej produkcie a nikto nečakal, že trhne milióny – predsa len. Za prvý večer premiéry, počas ktorej ho odohrali v desiatich kinách v USA, zarobil 110 eur. To nie sú v priemere ani dva lístky na kino. A to sa v ňom, okrem hriešnika Speceyho, objavili aj také hviezdy ako Ansel Ergton, Taron Egerton či Emma Roberts, ktorá dala filmu prednosť pred veľmi obľúbeným seriálom American Horror Story. Analytici sa zhodujú, že za prvé dni  premietania utŕži film maximálne tisíc dolárov. Fanúšikovia očividne nechcú odpustiť pred tým obľúbenému hercovi sexuálne obťažovanie mladších chlapcov v štábe.