Podľa čínskej astrológie nás čaká štedrosť a bohatstvo. Kým predchádzajúce roky sa niesli na vlne zmien, rozporuplných vzťahov, tento rok by k nám mali byť hviezdy priaznivejšie. V Číne má zavalité zviera lepšiu povesť než v západnom svete.

Rok 2019 praje vzťahom

Prasa je v poradí posledné z dvanástich zvierat čínskeho horoskopu a uzatvára 12-ročný cyklus. To však neznamená, že aj keď podľa legendy došlo v súťaži usporiadanej Nebeským cisárom do Nebeského paláca posledné, spája sa len s pohodlnosťou a pomalosťou. Prasa je z hľadiska čínskych astrológov vnímané ako pozitívne, spokojné a štedré zviera, ktoré si vie vychutnať nielen dobré jedlo. Nepotrebuje k životu veľa, vie sa tešiť z maličkostí, je rodinne založené, úprimné a aj ľudia narodení v tomto znamení sú v spoločnosti obľúbení. Prasa z čínskeho zverokruhu sa po ceste do cieľa posilnilo a spokojne putovalo ďalej. Aj rok, ktorý sa ponesie v jeho znamení, by mal byť bohatý na radosť, šťastie, priateľstvá i lásku. Každý má šancu zapracovať nielen na svojich vzťahoch, ale aj na financiách. To však neznamená, že rok 2019 sa ponesie v znamení bezbrehého pôžitkárstva.

Od 5. januára 2019 oficiálne začína čínsky rok, ktorý potrvá do 24. januára 2020.
Od 5. januára 2019 oficiálne začína čínsky rok, ktorý potrvá do 24. januára 2020.
Zdroj: Profimedia

Spokojnosť pre všetkých

Každému znameniu by sa mohlo v čínskom roku zemského Prasaťa dariť! V tomto období je vhodné investovať peniaze. Netreba sa báť riskovať aj v iných oblastiach, pretože nové skúsenosti a kontakty obohatia váš súkromný aj pracovný život. Na výzvy a dobrodružstvá sa však nevrhajte bezhlavo! Rozvaha múdrosť sú namieste v každom období.