Koncom mája, konkrétne 19., si potenciálny následník trónu a ryšavý sexidol mnohých žien princ Harry a, teraz už bývalá herečka Meghan Markle povedia svoje áno. Zraky celého sveta sa upriamujú na svadbu, ktorej termín bol určený len pár mesiacov po oficiálnych zásnubách.

Meghan Markle sa za princa Harryho vydá už budúci rok.
Meghan Markle sa za princa Harryho vydá už budúci rok.
Zdroj: Christopher Furlong

Ktorú si vyberie?

Spolu s týmto oficiálnym krokom, ktorému požehnala aj kráľovná Alžbeta II., prišlo veľa špekulácií – médiá diskutovali nie len o tom, že Američanka Markle je rozvedená, že má zmiešaný pôvod a v seriály Kravaťáci odohrala niekoľko vskutku šteklivých scénok. Najnovšie sa na stránkach bulvárnych ale i nebulvárnych plátkov objavuje otázka, kto bude stáť, okrem princa Harryho, po boku nevesty. Často sa skloňuje napríklad meno Serena Williamsová. Najlepšia americká tenistka je totiž dobrou priateľkou budúcej ženy anglického princa. Čoraz častejšie sa však skloňuje meno Pryianka Chopra.

Fun weekend with fun Glam.. @quinnmurphy @davestanwell #LAdiaries

Príspevok, ktorý zdieľa Priyanka Chopra (@priyankachopra),

Indická herečka, producentka a filantropka bola nedávno vyhlásená za najsexi ženu Ázie, a patrí medzi blízke priateľky budúcej nevesty Meghan. Zároveň je jednou z najlepšie platených osobností celej Indie a držiteľkou niekoľkých prestížnych cien. S Meghan Markle sa zoznámili paradoxne počas pracovných povinností, keďže obe pracujú ako ambasádorky UNICEF-u v krajinách tretieho sveta.

Je aktívna v záležitostiach ženských práv a ochrany detí.
Je aktívna v záležitostiach ženských práv a ochrany detí.
Zdroj: Instagram

O jej fyzickej kráse nie sú pochybnosti – v roku 2000 vyhrala prestížnu súťaž Miss World, a tým doslova korunovala svoju krásu.