Tip na článok
Wayne Rooney s rodinou

Sila ženského slova: Aj svetoznámi futbalisti musia poslúchať svoje polovičky

Barbara Hricišinová

Nie nadarmo sa hovorí, že soľ je nad zlato a múdra rada nad všetko. Niekedy sa jednoducho treba zaťať. Povedať „nie“, nie je až tak zložité ako sa môže na prvý pohľad zdať. Najmä ak ste pred tým brali prášky na spanie a máte chuť na pohárik.

Galéria k článku (28 fotografií )
Je tam: Teší sa z gólu bývalý útočník Manchestru United Wayne Rooney.
Wayne Rooney
Futbalová hviezda klubu Manchester United a britská moderátorka sa vzali v roku 2008.

Svoje o tom vie bývalý anglický futbalový reprezentant Wayne Rooney, ktorému po jeho predvianočnom excese manželka zakázala vychádzať von bez nej. Rooneyho pár dní pred Vianocami zatkla polícia za nevhodné a vulgárne správanie na verejnosti.

Nerob hlúposti

Jeho manželka si očividne povedala dosť, keďže nešlo o jeho prvý záťah, po ktorom skončil na policajnej stanici. V roku 2017 ho v anglickom Cheshire zatkli za jazdu pod vplyvom alkoholu. V krvi mu policajti namerali trojnásobnú hladinu alkoholu, ako je povolené množstvo.

Coleen Rooneyový s deťmi.
Coleen Rooneyový s deťmi.
Profimedia

„Varovala som ho, aby nerobil hlúpe veci. Keď pije, stále sa dostane do problémov a neustále sa to zhoršuje. Nemá to dobrý vplyv ani na náš vzťah.“ vyjadrila sa manželka Coolen pre Daily Mail.

Seká dobrotu

Wayne hrával kedysi za Manchester United, no momentálne svoj talent ukazuje v DC United. Rooney prísny zákaz svojej manželky zatiaľ striktne dodržuje a poslušne trávi čas so svojou rodinou. Už len dúfať, že ho opäť nechytí chuť oslavovať.

VIDEO Plus 7 Dní