Tip na článok
Shania Twain

Šokujúce priznanie slávnej speváčky: Otec ma v detstve zneužíval

Jej piesne pozná z rádií takmer každý. O trpkom detstve však prehovorila až po päťdesiatke

Galéria k článku (13 fotografií )
LAS VEGAS, NV - NOVEMBER 14:  International superstar Shania Twain rides up the Las Vegas Strip on horseback to greet fans on to The Colosseum at Caesars Palace on November 14, 2012 in Las Vegas, Nevada. SHANIA: STILL THE ONE debuts December 1, 2012.  (Photo by Michael Buckner/Getty Images for Caesars Palace)
ORLANDO, FL - OCTOBER 05:  Shania Twain performs at a dinner party hosted by iHeartMedia during the ANA Masters of Marketing annual conference on October 5, 2017 in Orlando, Florida.  (Photo by Gerardo Mora/Getty Images for iHeart)
NEW YORK, NY - AUGUST 28:  Shania Twain performs during the opening ceremony on Day One during the 2017 US Open at the USTA Billie Jean King National Tennis Center on August 28, 2017 in the Queens borough of New York City.  (Photo by Chris Trotman/Getty Images for USTA)

Kanadská speváčka Shania Twain nechce zachádzať do detailov. Pravdou však je, že keď mala dva roky, biologickí rodičia sa rozviedli, a následne do jej života vstúpil nevlastný otec, Jerry Twain. Ten si vtedy štvorročné dievčatko a jej sestru po sobáši s ich matkou adoptoval.

Shania Twain
Shania Twain
profimedia

V rozhovore pre The Guardian sa rozhovorila aj o obdobiach, ktoré boli skryté. „Začalo to v desiatich rokoch. Nechcem zachádzať do detailov, ale musím o tom hovoriť. Aby ľudia vedeli, že sa dá niečo také prežiť a napriek tomu žiť neskôr svoj sen. Sexuálne zneužívanie ide ruka v ruke s psychickým i fyzickým, najmä ak svojho tyrana osobne poznáte. Naučila som sa tieto zážitky v sebe blokovať, každé ráno som vstávala, ako by sa nič nedialo. Ale v duchu som si aj ako malé dieťa hovorila, že s týmto človekom nie je niečo v poriadku,“ zveruje sa speváčka.

Skromné pomery a neschopnosť otčima zarobiť peniaze nútili Shaniu vystupovať po baroch od puberty. Spevom zarábala peniaze pre celú rodinu. Tá sa z časti rozpadla, keď mala Kanaďanka 22 rokov. Mama s nevlastným otcom zahynuli pri autonehode.

Manželstvo s Robertom Langem nemalo šťastný koniec.
Manželstvo s Robertom Langem nemalo šťastný koniec.
profimedia

Volila by Trumpa

Nie len otváranie Pandorinej skrinky bolo témouo rozsiahleho rozhovoru. Nedávno sa populárna hviezda vyjadrila, že by volila Donalda Trumpa. Chlapa, ktorý bol niekoľkokrát obvinený zo sexuálneho obťažovania, na sociálnych sieťach sa prezentuje oplzlými poznámkami na adresu žien. „Otázka ma vtedy zaskočila, teraz už ľutujem, že som takto odpovedala. Robím hudbu, aby som ľudí spájala, nie rozdeľovala, preto by som sa nerada miešala do politiky,“ obhajuje svoje vyjadrenia.

VIDEO Plus 7 Dní