V znamení Raka (22. 6. - 22. 7.)sa narodil aj Dan Reynolds (14. 7. 1987), frontmen americkej kapely Imagine Dragons, ktorá sa za posledné roky zaradila medzi najpopulárnejšie hudobné formácie. Spevák, producent a skladateľ, prišiel na svet v Las Vegas ako siedme dieťa z deviatich. Študoval marketing aj hudbu a dva roky pôsobil v Nevade ako misionár. Dan je totiž členom Cirkvi Ježiša Krista neskorších dní. Počas štúdia na univerzite však zistil, že nemôže robiť nič iné než hudbu. S bubeníkom Andrewom Tolmanom založili v roku 2008 kapelu Imagine Dragons. Pridali sa k nim ďalší členovia a v roku 2012 debutovali albumom Night Visions. Práve z neho pochádza ich prvý hit Radioactive, ktorý zaznel napríklad aj v sci-fi Hostiteľ (2013), získal dve nominácie na ceny Grammy, pričom jednu sa im podarilo premeniť na víťazstvo. Odvtedy vydali ďalšie tri nahrávky a v rádiách znel jeden ich hit za druhým.

Neprekvapuje len Danov výnimočný talent, ale aj to, že v pomerne mladom veku sa stal trojnásobným otcom. V roku 2010 spoznal speváčku skupiny Nico Vega Aju Volkmanovú (32), s ktorou vydal EP Egyptian. Pracovný vzťah prerástol do lásky a dvojica sa v roku 2011 vzala. O rok sa im narodila prvá dcéra Arrow Eve, o ďalších päť rokov im pribudli do rodiny dvojičky Gia James a Coco Rae. Pracovné vyťaženie jednej z najžiadanejších kapiel súčasnosti a početná rodina dali manželom zabrať. V roku 2018 Dan a Aja ohlásili rozchod. Teraz sú však opäť spolu a čakajú štvrté dieťa, tentoraz chlapca. „Viem, bola to bláznivá cesta. Minulý rok sme si veľmi ublížili a teraz to chceme dať všetko do poriadku,“ povedala nedávno pre People Aja. Život po boku slávneho hudobníka iste nie je jednoduchý a Dan sa netají tým, že posledné roky trpí depresiami a podstupuje terapiu.

Dan Reynolds veľakrát svoje fanúšičky poteší polonahým  outfitom.
Dan Reynolds veľakrát svoje fanúšičky poteší polonahým outfitom.
Zdroj: Instagram, Archív

Čo vás čaká od 12. júla do 18. júla?

KOZOROŽEC

Zosypali sa na vás problémy a neviete sa z nich vyhrabať. Keď vám je dobre, zriedka myslíte na zadné vrátka a teraz sa vám to vracia aj s úrokmi. Hlavne si zachovajte rozvahu a chladnú hlavu a nikoho neobviňujte. Viac načúvajte, čo vám radia ľudia, ktorí vás poznajú dlhé roky.

Zdravie: ++ Peniaze: + Láska: ++

Šťastné čísla: 3, 5, 11, 25, 28, 33

Kozorožec
Kozorožec
Zdroj: Shutterstock