Nachádzame sa v znamení Vodnára (21.01. - 18.02.), v ktorom sa narodil aj Ashton Kutcher (7. 2. 1978). Urastený americký herec, producent a bývalý model sa pred mnohými rokmi zviditeľnil hlavne ako zajačik po boku krásnej Demi Moorovej. Detstvo budúcej hollywoodskej hviezdy sprevádzala choroba jeho brata, dvojčaťa Michaela, ktorý podstúpil transplantáciu srdca. Neľahké dospievanie, poznačené aj rozvodom rodičov, Ashtonovi kompenzovalo herectvo a účinkovanie v školských hrách. Motivovaný túžbou nájsť liek pre brata chcel študovať biochemické inžinierstvo. Začal sa však objavovať aj v reklamách a po prvých úspechoch v modelingu sa presťahoval do Los Angeles. Jeho prvou úlohou bola postava Michaela Kelsoa v seriáli Tie roky sedemdesiate, kde hral v rokoch 1998 až 2006.

Medzitým sa už predstavil v ďalších filmoch a seriáloch, dokonca v roku 2003 produkoval a hral vo vlastnej šou na MTV. Po jeho boku už bola herečka Demi Moorová, s ktorou sa vzali v roku 2005. Ich oficiálny zväzok trval osem rokov. To už randil s kolegyňou Milou Kunisovou, ktorá sa stala jeho manželkou a porodila mu dcéru Wyatt Isabelle a syna Dimitriho Portwooda. Dvojica patrí medzi najkrajšie hollywoodske páry. Zahral vo filmoch ako Kámo, kde mám fáro? (2000), Šialené rande (2003), Mejdan v Las Vegas (2008), Vzájomné objatia (2009), Vrahúni (2010) či Hlavne nezáväzne (2011). Stvárnil aj miliardára Waldena Schmidta v komediálnom seriáli Dva a pol chlapa (2003), kde v hlavnej úlohe nahradil Charlieho Sheena.

Ashton Kutcher a Mila Kunis tvoria pár už niekoľko rokov a majú spolu dve deti.
Ashton Kutcher a Mila Kunis tvoria pár už niekoľko rokov a majú spolu dve deti.
Zdroj: YouTube

Čo vás čaká od 8. februára do 14. februára? Prezdradí vám to týždenný horoskop pre jednotlivé znamenia >>

KOZOROŽEC

Po dlhom čase sa opäť môžete stať obeťou intríg, dávajte si pozor na to, komu dôverujete a otvárate svoje srdce. Človek vo vašom okolí čaká na vhodnú príležitosť, aby využil vašu chvíľkovú slabosť či neopatrnosť. Nepreceňujte svoje sily, vaša imunita je oslabená, doprajte si viac vitamínov.
Zdravie: + Peniaze: ++ Láska: ++


Šťastné čísla: 3, 9, 16, 28, 37, 40

Kozorožec
Kozorožec
Zdroj: Shutterstock