Panna (24. 8. - 23. 9.): Perfekcionisti

Ľudia narodení v znamení Panny pristupujú k práci korektne a s maximálnym nasadením. Vždy sa snažia robiť veci na sto percent. Vďaka pracovitosti a lojalite patria k výkonným a spoľahlivým zamestnancom. Keďže česť pre nich nie je iba slovo, kolegov a nadriadených nikdy nepodrazia. Intrigy a klebetenie sú im cudzie. Kritiku vnímajú ako osobnú urážku a ťažko sa s ňou vyrovnávajú. Pri hodnotení ich práce treba voliť opatrný a citlivý prístup.

Kozorožec

Dokážete si tieto dni vychutnávať, hoci sa vám nakopili problémy a neviete nájsť ich správne riešenie. Niekoho veľmi sklame vaša nezodpovednosť a stratíte jeho dôveru. Nezadaní si užijú nezáväzný flirt, zadaných čaká vzrušujúci večer s partnerom, musia mu však dať viac istoty.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 1/7/24/31/39/47

Vodnár

Napriek priaznivým okolnostiam v sebe cítite nepokoj, ktorý spôsobuje vašu nervozitu. Možno sa budete teraz viac uzatvárať do seba. Vysvetlite partnerovi svoje pocity, aby sa necítil odstrčený a vinný za niečo, za čo nemôže. Dávajte si pozor na nachladnutie, jedzte viac vitamínov.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ● ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 5/10/19/28/33/46

Ryby

Tí, ktorí sa dostali do nového prostredia, sa práve tieto dni utvrdia vo svojom dobrom rozhodnutí. Pustíte si bližšie k telu nových ľudí, čerstvý vietor vo vašich vzťahoch vám zlepší náladu a posilní entuziazmus. Možno sa začne formovať nové priateľstvo. Tí, ktorí hľadajú lásku, si však ešte chvíľu počkajú.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ● ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 9/11/25/32/38/45

Baran

Niekto vám bude vyčítať, že ste nedodržali slovo. Nechceli ste ho naschvál sklamať, ale niektoré okolnosti ste zle vyhodnotili a teraz sa na vás zosype kritika. Nebude to nič tragické, reagujte zmierlivo a s pokorou. Vaše útoky by celú situáciu len zhoršili. Niekto opačného pohlavia je však na vašej strane.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 4/15/18/23/31/42