Pokojní egocentrici (Panna 23. 8. - 22. 9.)

Hoci navonok pôsobia láskavo, prístupne a mäkko, vnútri ukrývajú tvrdé jadro, ktoré len tak ľahko niečo nenaruší. Pannám je cudzí hnev, teatrálne gestá a vášnivé hádky. Pri presadzovaní vlastných riešení uprednostňujú trpezlivé vysvetľovanie a racionálnu argumentáciu. Zvyčajne volia tichú a nenápadnú cestu, ktorá vyhovuje ich uzavretej a zdržanlivej povahe. Ich silnou stránkou je chladnokrvnosť a disciplinovať, slabinou zas nerozhodnosť a skepsa.

Kozorožec

Na chvíľu sa vám podarilo zažehnať zlú finančnú situáciu, ale riešenie je dočasné. Uberte zo svojich nárokov a usilujte sa sebe i blízkym dokázať, že si viete poradiť aj bez cudzej pomoci. Niekto sa snaží votrieť do vašej priazne. Bude vám sympatický, ale dajte si pozor na jeho bočné úmysly.
Zdravie: ✦ ✦
Peniaze: ● ● ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 8/15/26/31/37/40

Vodnár

Cítite sa naplnený a motivovaný. Nový okruh ľudí, ktorých ste spoznali, vám otvára nečakané možnosti. Snažíte sa zapôsobiť čo najlepšie a zatiaľ sa vám to darí. Nepokazte to svojou urážlivosťou a precitlivenosťou. Partner od vás očakáva viac prejavov dôvery a toleranciu, svoje pochybnosti s ním preberte až neskôr.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ● ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 1/5/9/12/38/49

Ryby

Zblížite sa s človekom, ktorý vás očarí svojou prirodzenosťou a nadchne pohľadom na život, ktorý máte podobný. Pocit spriaznenosti vás naplní príjemnými pocitmi a tieto dni budete mať dobrú náladu, podáte nadštandardný výkon. Nezabúdajte však ani na svoje telo, ktoré môžu potrápiť bolesti chrbtice.
Zdravie: ✦ ✦
Peniaze: ● ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 12/18/25/30/33/ 48