Dve tváre

Pre svoju rozporuplnú a nevypočítateľnú povahu márne hľadajú vnútorný pokoj a harmóniu. Život Blížencov pripomína divokú jazdu na horskej dráhe, ktorá stojí na neistých základoch. Stretajú sa v nich dve povahové línie. Na jednej strane prekypujú dobroprajnosťou, pokorou a ochotou pomôcť, na strane druhej sa vyznačujú chladom, tvrdosťou a cynizmom. Nezriedka sa stáva, že ich slová sa rozchádzajú s činmi. Pomerne často sa mení aj cieľ ich životného smerovania.

Kozorožec

Svedomito plníte svoje povinnosti a ľahko svoje okolie presvedčíte o svojich schopnostiach. Nezľaknete sa ani nových výziev a vaše sebavedomie rastie. V citovej oblasti vám však niečo chýba. Viete robiť ústupky, ale stále vidíte nedostatky. Stupňuje sa vaša podozrievavosť. Mali by ste sa na vzťah pozerať viac partnerovými očami.
Zdravie: ✦ ✦ ✦ 
Peniaze: ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 5/11/20/22/31/38

Vodnár

Poteší vás dobrý obchod, priateľské stretnutia aj nové zážitky, ktoré si vychutnáte spolu s rodinou. Nad niektoré výstrelky blízkych sa musíte povzniesť, aj keď to nie je vždy ľahké. Vyvarujte sa toho, aby vám niektorí ľudia príliš zasahovali do života a ovplyvňovali vaše myšlienky aj rozhodnutia.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ● ●
Láska: ♥ ♥ ♥
Šťastné čísla: 12/14/27/30/32/43

Ryby

Upli ste sa na niečo, čo vám prináša radosť. Teraz môžete z týchto pocitov ťažiť, vaša dobrá nálada vplýva aj na okolie. V práci sa bude jedna osoba usilovať o vašu priazeň spôsobom, ktorý vám nebude príjemný, ale dokážete z toho vykľučkovať. Jedno príjemné stretnutie vám otvorí ďalší obzor.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ● ●
Láska: ♥ ♥ ♥
Šťastné čísla: 4/10/23/28/36/48

Baran

Nepremrhajte šancu, ktorá sa vám núka. Možno vás istá ponuka zaskočí, ale nie je to žiadna náhoda. Ak si nie ste istý, poraďte sa s priateľom, ktorý vás dobre pozná a vie sa vžiť do vašej situácie. Nepreceňujte svoje fyzické sily, môžu sa objaviť zdravotné ťažkosti, ktoré ste už považovali za zažehnané.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ●
Láska: ♥ ♥ ♥
Šťastné čísla: 2/7/12/26/29/34

Býk

Radi by ste odplatili pomoc, ale neviete ako. Nerád zostávate niekomu dlžný, ale niekedy nemusíte myslieť na odplatu, život sám vám prinesie možnosť prejaviť sa nezištne a láskavo. Ste plný pozitívnych pocitov a máte energiu na rozdávanie. Neplytvajte ňou, veďte ju správnym smerom.
Zdravie: ✦ ✦ ✦ 
Peniaze:
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 3/15/23/25/31/37

Blíženci

Priznali ste si chybu, ale teraz sa obávate, či to niekto nezneužije. Buďte v strehu, ale neprepadajte panike a podozreniam. Ste v dobrej fyzickej kondícii, využite svoje sily na aktívny pohyb. Ste inšpiráciou pre svoje okolie, ktoré obdivuje vašu vytrvalosť aj nové nápady.

Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ●
Láska: ♥ ♥ ♥
Šťastné čísla: 1/12/26/33/35/47

Rak

Konečne prišiel vytúžený pokoj a harmónia. Posledné dni boli poznačené zmätkom a neistotou, ale dokázali ste sa na situáciu pozrieť triezvo aj s odstupom. Teraz sa tešíte na slnečné dni, ktoré vás príjemne osviežia a naštartujú. Potrebujete sa viac venovať svojmu telu, doprajte mu oddych a voňavý kúpeľ.
Zdravie: ✦ ✦ ✦ 
Peniaze: ● ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 9/13/17/20/32/39

Lev

Trochu ste prepínali svoje sily a teraz sa neviete pohnúť z miesta, akoby vás niekto priklincoval či začaroval. Hlavne sa zbytočne neuzatvárajte, obavy sa postupne uvoľnia a vy budete opäť na výslní. K tomu sa pridajú dobré správy od zamestnávateľa, ktoré vás motivujú na lepšie výsledky.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 16/19/22/37/45/49

Panna

Ste v citovom opojení a máte pocit, že sa vznášate. Viete, že je to len dočasný stav, ale váš vzťah tým neutrpí. Obaja s partnerom si zreteľne uvedomujete, akí ste si vzácni a čím všetkým sa obohacujete. Dajte si však pozor na závisť. Nezanedbávajte povinnosti, ktoré sa postupne začnú hromadiť.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze:
Láska: ♥ ♥ ♥
Šťastné čísla: 8/12/27/34/38/46

Váhy

Pochopili ste, že život sa deje tu a teraz a najdôležitejšia je prítomnosť. Okamih, ktorý premárnite, už nikdy nevrátite, preto sa snažíte nič nepokaziť. Zbierate plody predchádzajúcich mesiacov, posilnila sa vaša sebadôvera aj sebaúcta a pociťuje to aj váš partner. Má vo vás veľkú oporu a vy sa ho snažíte nesklamať.
Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ●
Láska: ♥ ♥ ♥
Šťastné čísla: 3/13/18/30/35/44

Škorpión

V pracovnej sfére ste sa konečne ustálili a teraz si chcete usporiadať aj súkromný život. Vpustili ste doň človeka, ktorý vás zneisťuje, a hľadáte spôsob, ako sa s ním naučiť správne komunikovať. Dávajte veľký pozor na to, čo poviete, dokáže proti vám zneužiť každé slovo.

Zdravie: ✦ ✦ 
Peniaze: ● ● ●
Láska: ♥ ♥
Šťastné čísla: 1/15/24/33/36/45

Strelec

Je najvhodnejší čas zamerať sa na vnútorný rozvoj. Vašu nefalšovanú radosť z maličkostí každý nepochopí. Úprimne si priznajte, čo vás naozaj robí šťastným, a nesnažte sa okrem seba nikomu nič dokazovať. Vyhýbajte sa ľuďom, ktorí neustále manipulujú a hrajú nekalé hry, do ktorých by vás radi zatiahli.
Zdravie: ✦ ✦ ✦ 
Peniaze: ● ● ●
Láska: ♥ ♥ ♥
Šťastné čísla: 3/15/21/30/42/46