Zaujímalo vás niekedy, ako to môže vyzerať v nočných sex kluboch? Jeden z najnovších otvoril svoje komnaty v Hollywoode a prezradil aké zvrátenosti skrýva za svojiimi bránami. Do VIP klubu môžu vstúpiť len prominentní hostia, medzi ktorých patria rôzne celebrity i manažéri.

VIP sex klub svojim zákazníkom sľubuje nezabudnuteľnú noc, šou s malým prekvapením na konci. Tí vytrvalí sa okolo tretej hodiny ráno, keď párty pomaly ale isto končí, môžu tešiť na orgie. Čo však má klub vo svojom bežnom repertoári?

Ženy na vodítku

Lesbické scénky, ženy v najrozličnejších kostýmoch, ženy na vodítku alebo priviazané k dreveným latám. Svoje nezvyčajné túžby, si v klube Kinky Rabbit uspokojí každý. „Chceme, aby sa každá noc začala tým, že naši zákazníci budú v dobrej nálade,“  hovorí prevádzkovateľka klubu Alina pre Daily Mail.

Alina bývala kreatívnou riaditeľkou SNCTM, čo je vychýrený VIP sex klubom. Členstvo v ňom stálo až 1 milión dolárov. Kinky Rabbit sa pre ňu však stal domovom. Ako hovorí: „Je to klub určitého životného štýlu s erotickým divadlom.“ Pokračuje: „Každá akcia je iná a hostia sú prenesení do iného sveta, kde môžu rozvíjať a skúmať svoje fantázie a predstavivosť.“ Vstupenka do VIP klubu stojí od 500 dolárov do 5000 dolárov.

VIP sex kluby navštevuje mnoho známych tvárí.
VIP sex kluby navštevuje mnoho známych tvárí.
Zdroj: Courtesy of Kinky Rabbit Club

Záľubu v sexe objavila na Ibize

Klub navštevujú rôzne celebrity, ktorých mená však Alina z pochopiteľných dôvodov nemôže prezradiť, klub je viazaný mlčanlivosťou. Niektorým známym osobnostiam bol vstup do klubu však zamietnutý. Každý jeho návštevník musí spĺňať jedno jednoduché pravidlo – byť správne naladený. Klub zatiaľ zorganizoval deväť podujatí na témy ako Rómeo a Júlia či vesmír.

Alina sa narodila v Poľsku, no vyrastala v Nemecku. Svoju lásku k sexu objavila na Ibize, v známom klube Manumission. „Som šťastná keď vidím, koľko lásky je okolo nás,“ pousmiala sa. „Vážim si príležitosť, ktorú mi dal Damon. Veľa ma toho naučil, no začala som cítiť, že stagnujem. Chcela som robiť niečo kreatívnejšie a on s tým nesúhlasil. Nemali sme rovnakú víziu,“ komentuje Alina svoje predchádzajúce zamestnanie v SNCTM.

Anketa
Navštívili by ste VIP sex klub?
  • 71%
  • 29%