Nie sú to existenčné problémy, ale veľké srdce, ktoré ukázali celebrity v projekte EVA CHARITY BAZAAR. Vytiahli zo skríň svoje exkluzívne vychytávky a zriekli sa ich, aby pomohli iným ženám.

EVA Charity Bazaar je unikátny online projekt magazínu EVA. Už štvrtý ročník opäť ponúka aukcie luxusného značkového oblečenia a doplnkov od 15. do 31. mája. Aj tentoraz si môžete vydražiť takmer STO jedinečných kúskov, ktoré do aukcií venovali úžasné ženy, osobnosti a milovníčky módy.

 

Pozrite si pár kúskov, ktorých sa vzdali známe ženy pre dobrú vec:

1. Bottega Veneta Knot clutch – veľmi žiadaná kabelka, ktorej hodnota je vyše tisíc eur, od podnikateľky a filantropky Silvie Kušnírovej

2. DIOR kabelka – krásna klasika od francúzskeho módneho domu od fotografky Petry Ficovej

3. Gucci lodičky venovala modelka a výživová poradkyňa Mirka Luberdová

4. Louis Vuitton sandále pochádzajú od modelky Jany Mutňanskej

5. Prada sandále ako stvorené na leto – ich majiteľkou bola moderátorka Renáta Brimich Špačková

6. Prada kabelka z limitovanej edície je v EVA Charity Bazaar vďaka Nele Kočišovej

7. Klasika od Yves Saint Laurent patrila dermatologičke Mudr. Slavomíre Feix

8. Ambasádorka projektu Evelyn sa zriekla kabelky Furla v najväčšej existujúcej veľkosti, do ktorej každá žena pobalí NAOZAJ všetko

FOTO Luxusných kúskov, ktoré si môžete vydražiť nájdete v GALÉRII >>

Poďte dražiť aj vy a získajte niečo exkluzívne, po čom vaše srdce piští, s pocitom, že spolu robíme šľachetnú a dobrú vec. Výťažok z dražby v tomto náročnom roku poputuje týraným ženám, na ktoré dopadla koronakríza najtvrdšie. Rozdelí sa šiestim bezpečným ženským azylovým domom a krízovým centrám: Centrum Slniečko v Nitre, Tamara v Trnave, Luna v Trenčíne, Áno pre život v Rajeckých Tepliciach, Jozefínum v Dolnej Krupej a Únii žien Slovenska v Rimavskej Sobote. Pretože ženy si musia navzájom pomáhať a pri domácom násilí je najdôležitejší pocit, že máte kam odísť.

Za štyri roky vyzbieral EVA CHARITY BAZAAR vyše 57 000 eur.

Takto sa draží:

1. Kliknite na www.evacharitybazaar.sk a zaregistrujte sa.

2. Popozerajte si všetky kúsky, prihoďte, zabávajte sa.

3. Sledujte stránku, pretože nové veci pribúdajú každý deň až do 31. mája!

Ambasádorka:

Komička Evelyn je tvárou EVA CHARITY BAZAAR-u 2020 a ako vášnivá milovníčka módy a vychytávok sa svojej úlohy zhostila s nadšením. Predstavuje vám najväčšie šupy, ktoré sú v dražbe: značky Dior, Chanel, Bottega Veneta, Kenzo, a Louis Vuitton.

FOTO Luxusných kúskov, ktoré si môžete vydražiť, nájdete v GALÉRII >>