Len nedávno sa za prísnych protipandemických opatrení oženil so snúbenicou Gerdou, hoci už sedem rokov má vážny vzťah s najsledovanejšou slovenskou televíziou. Generálny riaditeľ Markízy MATTHIAS SETTELE (54) v rozhovore opisuje, aké je to byť znovu zamilovaný, no zároveň oddaný svojej pracovnej vášni. V odpovediach na otázky MAREKA MAJZONA sa vyjadruje tiež k tomu, čo by sa stalo, keby Pavol Rusko a Marián Kočner vyhrali v kauze zmenky.

Jedným z pozitívnych prípadov je aj nedávno zosnulý herec Štefan Kožka. Je možné, že sa nakazil počas nakrúcania seriálu Horná Dolná?

To presne nevieme, pretože Štefan Kožka aktívne hral aj v divadle Nová scéna a najväčším nebezpečenstvom je súkromný život. Ľudia na nakrúcaní nosia rúška, niekde dokonca aj rukavice, všetko je dezinfikované. Väčšie riziko číha na ceste do práce, v súkromí, na pive po robote. Naše prostredie je maximálne bezpečné, pretože máme manažéra, ktorý sa venuje práve koronaopatreniam. Bolo by smutné, keby sme zastavili naše životy. Keby sme nemali výrobu programov a vôbec prácu ako takú, a všetky firmy by zatvorili, všetko by skolabovalo.

Celý rozhovor si prečítajte v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ