Tip na článok
Fedor Flašík stavil na alternatívne metódy.

Otvorená spoveď Fedora Flašíka o rakovine: Lieči sa u šarlatánov a o novú frajerku nestojí

Otvorený rozhovor Fedora Flašíka, ako bojuje s rakovinou, prečo ju nikdy neliečil a kedy si nájde frajerku.

Galéria k článku (20 fotografií )
Flašíkove politické kampane: Mediálny mág sa v minulosti preslávil najmä pohotovou až agresívnou predvolebnou kampaňou, najskôr v prospech HZDS a neskôr strany Smer.
Flašíkove politické kampane: Mediálny mág sa v minulosti preslávil najmä pohotovou až agresívnou predvolebnou kampaňou, najskôr v prospech HZDS a neskôr strany Smer.
Ako za starých čias: Flašíkovcov ešte ako manželov bolo často vídať na spoločenských akciách, kde si radi zatancovali. Staré časy si pripomenuli aj teraz, aj keď im dlhoročné manželstvo skrachovalo.

Pôsobíte veľmi bezstarostne. Mnohí ľudia by vám túto ľahkosť bytia určite závideli. Máte to v génoch?

Prečo by som si mal pridávať starosti? Takí nech šnupú, fajčia, nech sú alkoholici alebo žerú antidepresíva. Každý má v Amerike svojho terapeuta. Je to moderné. Netreba sa z ničoho posrať a vždy všetko nejako bude.

Po rozvode s Monikou Beňovou vás spájali s niekoľkými ženami. Žiadnu ste nepriznali. Hľadáte si aktívne novú priateľku?

K ženám mám stále pozitívny vzťah. Ale nepotrebujem si teraz nikoho nikam sťahovať. Mám psa. Nehovorím, že to nebude, ale domáca pani mi uprace aj operie. V reštaurácii mi navaria. Keď nie, dám si pokojne bambino s chlebom. Nie som veľký gurmán. Takže si hrám golfík, stále som v nejakej spoločnosti, ale teraz si nepotrebujem na nikoho zvykať.

Rozvody a rozchody bývajú v dnešnej dobe drsné. Vy ste rozvod zvládli slušne.

Áno, zvládli, veď čo by mi pomohlo, keby som začal robiť scény a bol nepríjemný? Prežili sme spolu pekné obdobie a dohodli sme sa, že teraz pôjdeme každý svojou cestou. Páliť mosty nepovažujem za najšťastnejšie riešenie. A, áno, ľudia dokážu byť k sebe zlí, keby neboli, tak nie sú vojny. Ale to nie je môj prípad.

VIDEO Plus 7 Dní