Losos – „poklad“ mora

Losos je vďaka svojmu sfarbeniu nazývaný „pokladom“ mora. Toto pomenovanie oceňuje tiež jeho prémiovú kvalitu a unikátne zdravotné prínosy pre srdce, mozog, oči a imunitný systém.

Na rozdiel od iných rýb s vysokým obsahom tuku je zloženie omega-3 mastných kyselín u lososa ojedinelé. Obsahuje omnoho viac než len dve známe kyseliny, (EPA a DHA doporučené zdravotnými inštitúciami). Losos je bohatý na kyselinu DPA a nové výskumy dokazujú, že DPA môže byť omnoho silnejšia, a že v kombinácii s EPA a DHA lepšie absorbuje omega-3 kyseliny v tele.

Najčerstvejší lososový olej pre Vaše zdravie

Predstavte si polárnu žiaru, zasnežené vrcholy hôr a nedotknuté arktické vody. Presne taký je domov lososa obecného. Za polárnym kruhom sú ideálne podmienky pre jeho zdravý a ničím nerušený život. A práve z nich získaný olej je obsiahnutý v OmegaMarine PREMIUM kapsulách. Jedinečnosť tohto oleja spočíva v jeho čerstvosti. Len za 75 minút je ryba spracovaná do olejovej podoby – to z jej oleja robí ten najčerstvejší olej na svete, a znamená tiež cestu k Vášmu zdraviu.

NOVÁ OmegaMarine PREMIUM teraz obsahuje 2× viac nórskeho lososa – a Vy ju môžete vyskúšať zadarmo!

Líder slovenského trhu s najkvalitnejšou omega-3 predstavuje novú, ešte lepšiu omega-3 s dvojitou dávkou nórskeho lososa. Práve tieto omega-3 sú potrebné pre Váš mozog, srdce, oči a imunitný systém. Túto novinku by sme radi oslávili, a to tak, že Vám dávame možnosť vyskúšať jej mesačné balenie zadarmo!

Kliknite sem a objednajte svoje balenie zadarmo!

Mesačné balenie Vám príde rovno do Vašej schránky. Objednávajte bez záväzkov a len za cenu poštovného 1,95€!

Ilustračné foto
Zdroj: Naturamed