Oveľa radšej by si odhryzli z čokolády – čo koniec koncov potajomky robíme aj my, skrytí pred zrakmi drobcov, ktorých chceme naučiť zdravým stravovacím návykom. U detí je to skomplikované tým, že im darmo budete vysvetľovať, že ich telo potrebuje látky, ktoré z čokolády a čipsov nezískajú.

Deti však vedia aj prekvapiť. Nové, zdravé jedlá im aj zachutia, no docieliť v ich konzumácii pravidelnosť je už úplne iná téma. Objavovanie nových chutí skôr či neskôr skončí opäť pri klasike – intenzívnej a opojnej chuti cukru a nezdravých maškŕt. Poľaviť v budovaní zdravých návykov je jednoduchšia a lákavejšia cesta pre rodičov, ktorí občas strácajú trpezlivosť s nekonečným vysvetľovaním. Keď chcú mať rodičia istotu, že deti dostávajú všetko, čo pre svoj zdravý rast a vývin potrebujú, začnú rozmýšľať nad vitamínovými doplnkami pre deti.

Sú vlastne nejaké na trhu? Sú naozaj zdravé a bezpečné? Pre deti chcú rodičia samozrejme len to najlepšie – a tak začnú hľadať informácie o produktoch, ktoré ich oslovia.

Spomínate si ešte na tie časy, keď ste museli povinne a bez odvrávania piť každý večer rybí olej? Nejeden z generácie súčasných rodičov si živo pamätá obraz mamy či babky, ktorá kráča s lyžicou so zapáchajúcim mastným obsahom...kto si to nepamätá, patrí zrejme do skupiny šťastnejších detí. No je veľmi pravdepodobné, že aj menej zdravých. Množstvo výskumov dokazuje, že rybí olej je zdraviu veľmi prospešný. Boli sme generáciou, ktorá z rešpektu pred mamou či babkou radšej prehltla za lyžicu rybieho oleja – to však neplatí pre dnešné deti. U nich by sa vám to podarilo asi iba raz – a to prvý a posledný.

Veľa rodičov a starých rodičov však nedá na rybí olej dopustiť dodnes. Vedia prečo a spoločnosť NaturaMed Pharmaceuticals to vie tiež. Okrem toho, že dlhodobo ponúka rybí olej v kapsliach pre dospelých, ponúka rybí olej aj pre deti v malých mäkkých kapsliach v roztomilom tvare rybičiek. Rybičky sú sladené prírodnou stéviou a kapsula má ovocnú príchuť. Nenájdete v nej žiadne umelé zložky, to by predsa žiadna mama dobrovoľne svojmu dieťaťu nedala.

Pri výbere doplnkov stravy s omega-3 nenasýtenými mastnými kyselinami je obzvlášť dôležité brať na vedomie čerstvosť oleja. V rýchlosti procesu spracovania od ryby až k finálnej kapsule patrí spoločnosť NaturaMed Pharmaceuticals k špičke na našom trhu. Medzi fanúšikov OmegaMarine Rybičiek patria často aj dospelí, ktorí majú problém s prehĺtaním veľkých kapslí. Sú to jednoducho povedané zdravé žuvacie cukríky. V čom všetkom vynikajú práve Rybičky od spoločnosti NaturaMed sa dozviete tu.

Nepremeškajte príležitosť vyskúšať si rybičky na jeden mesiac len za cenu poštovného bez ďalších záväzkov!

Ilustračné foto
Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals