Podporte zdravie prostaty, libido, potenciu a plodnosť, pretože teraz je to naozaj jednoduché! Získajte ProstaXin na mesiac zadarmo, len za cenu poštovného 1,95 eur!

Čo viete o svojej prostate?

Zatiaľ čo vo veku 20 rokov je prostata veľká ako vlašský orech a váži približne 20 gramov, po päťdesiatke môže narásť až do hmotnosti 200 gramov, teda do veľkosti pomaranča! Starajte sa preto o svoju prostatu skôr, ako sa objavia prvé príznaky jej zväčšenia. Zväčšená prostata nekomplikuje život len v zdravotnej oblasti, ale aj v psychologickej a sociálnej oblasti, pretože narúša normálne sociálne fungovanie, napríklad veľmi častým močením.

Ospravedlňte ma, prosím...

Časté návštevy toalety a nepríjemné pocity pri močení signalizujú, že s prostatou nie je všetko v poriadku. Trápi vás časté a naliehavé nutkanie na močenie? Všimli ste si slabý a pomalý prúd moču? Trpíte prerušovaným močením a nepríjemnými pocitmi počas močenia? Máte pocit neúplne vyprázdneného močového mechúra a musíte dlho čakať, kým sa začne močenie? A čo kvapkanie moču, ktoré výrazne ovplyvňuje kvalitu vášho života? Stále si myslíte, že o zdravie vašej prostaty sa netreba starať?

Podporte svoje zdravie a potenciu!

Každý moderný človek vie, že aké je jeho zdravie, taká bude jeho budúcnosť. Podpora zdravia pomocou výživových doplnkov sa tak stala bežnou súčasťou starostlivosti o zdravie. Mužské zdravie, to je predovšetkým prostata, na veľkosti ktorej skutočne záleží. Výživový doplnok ProstaXin nielenže podporuje zdravie prostaty, ale príjemným bonusom je aj podpora potencie, libida a plodnosti!

ProstaXin, komplexná starostlivosť o vaše mužstvo!

ProstaXin, vďaka svojmu jedinečnému zloženiu, podporí zdravie prostaty, a tým aj vašu mužnosť. ProstaXin obsahuje to najlepšie v starostlivosti o prostatu, extrakt z plodov Saw Palmetto s priaznivými účinkami na tvorbu spermií, libido a zdravie močovej sústavy. Lykopén, zinok a selén prispievajú k normálnej hladine testosterónu v krvi a predstavujú ideálnu dennú dávku zdravia pre mužskú potenciu, libido a plodnosť. Okrem toho kombinácia týchto látok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, ktorá je nevyhnutná pre zdravie počas pandémie covid-19.

Zoznámte sa s produktmi nórskej spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals, ktorá podporuje nielen našich zdravotníkov, ale aj zdravie slovenských mužov. Využite túto šancu a získajte mesačné balenie výživového doplnku ProstaXin ZDARMA, bez záväzkov, len za poštovné 1,95 eur! ProstaXin je správnou voľbou pre komplexnú podporu vášho mužstva!

Získajte ProstaXin na mesiac ZDARMA!